Widok

Kwiaciarnia Narcyz Klif/Tesco Gdynia

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoras z was slyszala cos o tej kwiaciarni. Nie jestem z trojmiasta i nie za bardzo wiem gdzie kwiatki zamowic.
Pomozcie

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochana... Czy ta kwiaciarnia jest i w Klifie i w Tesco na Karwinach, bo nie zrozumiałam? jeśli szukasz kwiaciarni w tych okolicach, to polecam kwiaciarnię w Orłowie na ul. Wielkopolskiej, kawałeczek za rynkiem, jadąc w kierunku Karwin. Panie robią cuda z kwiatów.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ci sami wlasciciele maja kwiaciarnie w Klifie w Tesco w Gdyni i na Wladyslawa IV
Wszystkie nazywaja sie Narcyz

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Acha, akurat nie mam doświadczenia z tymi kwiaciarniami. Skąd jesteś, gdzie będzie Ci najbliżej, to może ktoś wrzuci tu inne propozycje?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w klifie ładnie robia ale dosc drogo polecam jak wyżej wielkopolska suuuuuper kwiaciarnia!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki dziewczynki
Jestem z Opola:)))
Fryzurke robie w Kosedzie w Gdyni wiec cos niedaleko lub po prostu w Gdyni.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na dąbrowie jak jedziesz w kieruknu przychodzni jest kwiaciarnia i za male pieniadze robia cuda

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ta kwiaciarnia na Wielkopolskiej ma jakas nazwe, moze macie nr telefonu, bylabym bardzo wdzieczna.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazlam jedna na Wielkopolskiej:

Kwiaciarnia Słoneczniki
81-572 Gdynia, Wielkopolska 403 tel.0-58 629-14-11

Czy to ta ktora polecacie????

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj to jest chyba zbyt wysoki numer lokalu... to będzie nr coś ok 20

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To będzie albo "Liliana"- Gdynia, ul. Wielkopolska 26, tel. 058 668 09 43

albo "szafir" - Gdynia, ul. Wielkopolska 38, tel. 0 508 056 420.

Najlepiej pojechać osobiscie i zobaczyć, bo na telefon cokolwiek się dowiadywac to bez sensu. Czynna jest do godz 20.

To jest vis a vis tego nowego osiedla hossy, za rynkiem patrząc w kierunku karwin. Tam jest jeszcze jedna przed rynkiem.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wielkie dzieki, wysle tam mame narzeczonego na zwiady:)
Ja po pierwsze nie znam trojmiasta a po drugie w polsce bede dopiero na 4 dni przed slubem i boje sie ze to moze byc za pozno zeby zamowic wiazanke.
Ja niestety ma takie internetowe wesele:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tak, kwiaciarnie potrzebują informację co najmniej tydzień przed, aby mogli zamówić takie kwiaty, jakie potrzebujesz. Ta w orłowie chciała nawet 2 tyg wcześniej. najlepiej wręcz mu zdjęcie z bukiecikiem i niech chłopak działa ;)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta kwiaciarnia w Tesco ma kosmiczne ceny ostatnio chcialam u nich zamowic storczyka ktorego mialam w wiazance na slubie to mi zaspiewali taka cene ze mnie powalila podziekowalam i wyszlam
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam bukiet w nowej kwiaciarni na Chwaszczyńskiej róg ul Zapolskiej na przeciwko przychodni. To sa Karwiny w Gdyni
Jestem bardzo zadowolona byłam w czesniej w kilku innych i pokazały mi kilka zdjec i słyszałam to robimy i to i wtakiej cenie i koniec pytałam o jakieś ciekawe rozwiązania to mówią nie da śię itp .Tam za placykiem tez byłam ale juz mnie odstraszyły stare kwiaty które pani sprajuje farba i posypuje brokatem brrrr no i nic fajnego mi nie zaproponowała dopiero na Chwaszczyńskiej naprawdę sie panie mna solidnie zajęły.zreszta idac ze robia to od serca maja strasznie dużo zamówień bo dziewczyny je sobie polecają nawzajem.Ja sie dowieziałam od wizażystki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam własnie zamówiłam bukiet na tej Chwaszczyńskiej.śmiesznie było bo kobietki w tej kwiaciarni się "kłóciły "jedna jest stylistką druga florystką i miały rózne wizje bo strój mam niekonwencjonalny ;) i wszystko miało grać w końcu cos tam razem ustaliły dostałm kilka propozycji jestem zadowolona mam nadzieje ze wszystko wypadnie ok.to co mi sie tez tam podobało to to ze było jak w rodzinie ja sie czułam jakbym przyszła do koleżanek.po ślubie pokaze wam zdjęcia.szukam teraz fajnego nietypowego auta moze coś mi podpowiecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki dziewczyny

Co do samochodu to na tej stronce jest kilka roznych autek z pomorskiego
http://www.autodoslubu.com/index1.htm

A ja wybralam ten samochodzik
http://www.decoratifstudio.com/sam_rolls.html
na zywo wyglada jeszcze lepiej

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak dla potwierdzenia ta kwiaciarnia na Chwarzczynskiej to ta:

Pracowania Florystyczna GRREN DAY
Gdynia, Chwaszczyńska 4B

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdziłam na pieczatce to Green Day czyli ta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za pomoc w poszukiwaniu autka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to super ze ta, jutro bede dzwonic:)

A jak autka cos wybralas??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
waham się czy nowoczesne jakieś czy raczej retro :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry