Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
empatia wątek zamknięty Kwiaty kwiatami,ale ja chciałbym bardzo podziękować Panu, który dostarczył...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

dziekuje wątek zamknięty jestem zachwycona .Jestem klientka ale wczoraj zamowilam dostawe bukietu...
~Urszula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

Bukiety na uroczystości wątek zamknięty Już od dłuższego czasu korzystam z usług tej kwiaciarni. Obsługa jest miła i...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Bukiet jubileuszowy - 40 lecie ślubu wątek zamknięty Profesjonalizm, wiedza, kreatywność!! IDEALNIE! Najlepsze bukiety i materiał...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Super kwiaciarnia wątek zamknięty Zamówiłem wiązankę okolicznościową z dostawą do sanatorium MSW. Kwiaciarnia...
~bydgoszczanin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Ostrzegam przed kupowaniem kwiatów w tej kwiaciarnI wątek zamknięty OSTRZEGAM KAŻDEGO PRZED ZAKUPAMI W TEJ KWIACIARNI! Gdy chciałam kupić bukiet,...
~A.P.
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

jest dobrze wątek zamknięty Duzy wybór,kwiaty swieże,lubie tam zaglądać. Szóstek nie daje,aby nie wpadli...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

Najswierzsze kwiaty wątek zamknięty Zawsze kupuję lilie stoją około 3-tygodnie , jak również róże.Używam wody po...
~Zdzisława
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Najlepsza wątek zamknięty Najlepsza kwiaciarnia w trójmieście, zawsze miła i uprzejma obsługa. A kiedy...
~Arni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Magdalena - opinia wątek zamknięty Witam, kwiaciarnie polecamw 100% ,zawsze można zdać się na gust pań i nigdy...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Piękne bukiety wątek zamknięty Polecam! Już wile lat korzystamy z usług tej kwiaciarni z wielu okazji....
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

BEZKONKURENCYNI!! wątek zamknięty Witam. Zawsze kupuje kwiaty w tej kwiaciarni.. Dojeżdżam z Gdańska specjalnie...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

Polecam wątek zamknięty Chyba najlepsza kwiaciarnia w Trójmieście. Zawsze duży wybór kwiatów i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2011

Poprostu Super wątek zamknięty Krotko mowiac- SUPER, jestem bardzo zadowolony, czesto zamawiam tam roznego...
~ZADOWOLONY
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry