Widok

Kwiaciarnie w Gdyni Chyloni

Wesele Chylonia Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z Was może się orientuje, która kwiaciarnia w Gd. Chyloni robi wiązanki ślubne?

Może ktoś korzystał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaa w tamtym fyrtlu:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja babunia i ciotka mieszkają na Chyloni ale na ul rozewska :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A szanowna babunia też na Chylońskiej mieszka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No proszę , proszę :-) a ja zamierzam do Babci jechać w odwiedzinach :D a ja jestem z Orłowa :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:-)to miło(-:mieszkam na Chylońskiej od urodzenia:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Betinka jesteś z Chyloni? lool , moja babunia tam mieszka :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka,ja jestem z Chyloni:-)ale moim zdaniem u nas jest bieda jeśli chodzi o dobre kwiaciarnie.Czasami kupuję w takiej małej kwiaciarni na ul chyba Brodnicka się zwie,boczna uliczka od Wejherowskiej:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam kwiaciarnie na pustkach cisowskich na przeciwko szkoły przy ulicy Chabrowej, sama zamawiałam tam wiązankę i stroiki do samochodu. polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Goraco polecam kwiaciarnie w gdyni chyloni na ulicy chylonskiej u wylotu ul.kcynskiej na przeciwko kosciola tam jest taka mala kwiaciarnia.Sama tam zamawiam wizanki slubne zdobienie kosciola i stołów . Mam od nich stroiki i nie raz zamawialam tam kwiaty i zawsze bylam zadowolona znajomi rowniez.No i nie sa drodzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikogo nie ma z okolic Chyloni ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0