Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdecydowanie NIE POLECAM wątek zamknięty https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1582532028457725&id=1000010...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Polecam - świetna obsługa i konkurencyjne ceny wątek zamknięty Zadzwoniłem wczoraj o 18:30 z prośbą o przygotowanie bukietu mieszanego z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

Zadowoleni Nowożeńcy wątek zamknięty Bardzo ważnym punktem na liście ślubnych przygotowań była dla nas oprawa...
~Joanna i Filip Wachowiak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Dziękuję.... wątek zamknięty Odnajdując to czego szukamy , a może nawet otrzymując jeszcze więcej człowiek...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Polecam wątek zamknięty odkąd moja pani kwiaciarka przeszła na emeryturę, długo szukałam miejsca...
~magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 marca 2012

Pięknie i oryginalnie!!! wątek zamknięty Dziękuje za najpiekniejszy i wymarzony bukiet ślubny, jak również wszystkie...
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Rozczarowanie wątek zamknięty Zamówiłam w kwiaciarni bukiet ślubny. Podczas zamawiania personel wykazał się...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

Profesjonalizm w każdym względzie. wątek zamknięty Brawo! Kupowałem. Kupuję. Kupować będę.
~Pietrek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lutego 2011

Serdeczne gratulacje dla całego zespołu Akcent i Styl wątek zamknięty Serdecznie gratuluje Pani Irenie i całemu zespołowi , kwiaciarnia jest bardzo...
~Tyszkiewicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

polecam wątek zamknięty Zamawiałam kilkakrotnie, wiązanki, upominki oraz ich opakowanie. Oryginalne...
~Irena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

Polecam! wątek zamknięty Kupiłam w tej przepięknie urządzonej kwiaciarni bardzo efektowny, śliczny...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry