Widok

LASY - Natalia Przybysz

LASY - Natalia Przybysz Temat dostępny też na forum:
LASY to koncerty w niepowtarzalnym otoczeniu, gdzie natura staje się częścią muzycznego spektaklu. W letnie wieczory dźwięki wypełniają przestrzeń między drzewami, tworząc intymną atmosferę i pozwalając publiczności przeżywać muzykę w wyjątkowy sposób. Kameralna scena LASÓW to miejsce dla artystek i artystów, których twórczość wyróżnia autentyczność i głębia, a także dla słuchaczek i słuchaczy ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawidłowo

Ja lubię i pójdę, ale Ty jak najbardziej nie idź jeśli jej nie lubisz. Ja również nie chodzę na koncerty artystów, których nie lubię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nikt nic nie wykupił

Ludzie pamiętają pewne rzeczy, ja nigdy osobiście nie pójdę na żaden koncert z tą Panią i tyle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ktos chyba wykupil pisanie negatywnych komentarzy...... troche dno

a natalia jest swietna wiadomo, jest czolowa polska artystka, chetnie pojde!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

ooo dawno nic nie było o Natalii

jak tam, mieszkanie ma już większe czy dalej to samo malutkie?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

> "każdy występ na długo pozostaje w pamięci."

Oj tak. Ten w "Wysokich Obcasach" zostanie zapamiętany na zawsze.

Tfu...
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Rozrywka

Rockowizna Festiwal Gdańsk (6 odpowiedzi)

Kup 2-dniowy karnet na ROCKOWIZNA FESTIWAL 2026 w Gdańsku i przeżyj piątą edycję wyjątkowego...

Protest przeciwko banderyzacji Ukrainy (3 odpowiedzi)

Stop banderyzacji Ukrainy żądamy prawdy historycznej!W obliczu odbywającego się Forum Odbudowy...

Ultrace Poland (5 odpowiedzi)

Ultrace to unikalne na skalę światową wydarzenie motoryzacyjne, które stało się platformą łączącą...

do góry