Widok

LGBT niech mi ktoś wyjaśni

Niech mi ktoś wyjaśni, bo nie rozumiem. Czym różni się osoba LGBT od osoby LGBT z traumą, bo tego nie rozumiem. Dlaczego gdy mówimy o osobach z traumą po wypadku samochodowym lub jakimś trudnym przeżyciem z dzieciństwa, to wspomina się wtedy o potrzebie terapii. A gdy mówimy o traumie osoby LGBT, która np. w dzieciństwie była dyskryminowana, wyśmiewana, to nie wolno nawet zapytać o kwestie terapii. Dlaczego? Czy ja coś źle rozumiem w kwestii zranień, krzywd osób LGBT?

A szanowne trojmiasto.pl proszę o nieusuwanie pytania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Gdybyśmy uznali wypadki samochodowe za normę, a ofiary i sprawców wypadków uznawali za osoby godne naśladowania, to terapie dla tych osób również były by zbędne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przy okazji możecie wyjaśnić (rozwinąć), dosłownie, skrót LGBT?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie ;) Tutejsi "intelektualiści" od wszystkiego, wyjaśnia Ci wszystko :D

ps
tylko strona forum działa ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Anonim najwidoczniej dostał bana od gugla. Przeciążał serwery pytaniami typu: "jak długo gotować wodę na herbatę"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

anonimy: czy wy nie możecie jakoś się nazwać, by można było was rozróżnić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja "mojego" zawsze odróżniam, bez względu na "wcielenie" ha ha i IP :D
Sprytna Bestia! Mniam!
Ps
Zawsze jest ktoś sprytniejszy :*
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

masz ipka obok anonim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ipki nie widać na aplikacji mobilnej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

skoro wiecej osob cierpi z powodow wypadkow i wielee z nich chodzi na terapie, niz osob LGBT chodzi na terapie i jest dyskryminowanych, to czemu te pierwsze nie robia manif a te drugie robia manify ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

...ale, że o co chodzi? Można jaśniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o hipokryzję osób nakręcających manify lgbt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Manify? Niedługo w delegę pojadę. A teraz posłucham wielkiej improwizy Mickiewicza. Dajcie se spokój z tą nowomową. LGBT to też językowy potworek. Te liery już się pożarły między sobą, a te co czekają w kolejce na dopisanie to już są mocno kliniczne a nawet kryminalne przypadki, więc ja też nie wiem o co Ci chodzi. Generalnie jak ktos spowoduje wypadek śmiertelny to z automatu idzie na terapie niezależnie od tego co tam i z kim tam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

> LGBT to też językowy potworek. Te liery już się pożarły między sobą

https://wpolityce.pl/swiat/421577-absurd-goni-absurd-monologi-waginy-zbyt-konserwatywne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Czlowiek to czlowiek i tyle. Obojetnie co robi i lubi i co ma i czego nie ma. Czy kazdemu trzeba zagladac do sypialni? Czy kazdego trzeba definiowac? Kto potrzebuje terapi niech na nia idzie a kto nie ten nie, a jak chce to niech tez idzie. Violenti non fit iniuria.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma osoby LGBT.
Jest albo osoba L, albo G, albo.... To po pierwsze.
Po drugie, jest to osoba z zaburzeniem i mnie nie obchodzi z jakim, tak jak mnie nie obchodzi czy narkoman uzależniony jest od marychy, amfetaminy lub innego świństwa. To jest sprawa specjalistów od medycyny i psychiatrii, a nie polityków.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy oprócz tego, że masz jakieś zdanie na temat LGBT, chciałeś jeszcze coś wyrazić?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pytanie jest inne - co kogo obchodzi co ciebie obchodzi?
Tu jest pies pogrzebany. Jesteś nikim.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Trochę nie kumam. Znam gro osób LGBT, znam też dziewczynę,która jest lesbijką molestowaną i gwałconą w dzieciństwie przez swojego wujka i ma taką traumę,że nie wyobraża sobie zbliżyć się do faceta. Ale nigdy nie ukrywała tego,że regularnie uczęszcza na terapię.

Generalnie to tak sobie myślę,że wszyscy powinni w pewnym momencie życia iść na terapię. Każdy ma coś,co nie jest przepracowane. Każdy może się rozwijać wewnętrznie poprzez pracę nad sobą. Terapie nie są tylko dla ludzi z poważnymi uszczerbkami na psychice :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciacho z kremem

Obawiam się, że jest pani ofiarą stereotypów, w tym wypadku wiary we wszychmoc terapii. Rzecz technicznie niewykonalna, bo terapeuta nie ma wglądu w zakamarki ludzkiej duszy. Ofiarą tego rodzaju stereotypów padli w II połowie ubiegłego wieku Amerykanie, a kozeka psychoanalityka stała się kultowym meblem. I to im nie pomogło, wręcz przeciwnie. Nie tędy droga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

łowca zgoła inaczej podchodzi do tematu terapii. Podchodzi do tego od innej strony, proktologicznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie rozumiem to orientacja i identyfikacja płciowa ma być wyznacznikiem traumy? w ssensie trzeba podkreślać że to osoba LGBT a nie można np że terapia dla osoby dyskryminowanej, poniżanej etc, bo tak wychodzi na to trochę że każda osoba LGBT powinna mieć traumę a chyba tak do końca nie jest i żeby była jasność ja totalnie popieram wsparcie ale dla kkażdej osoby która doznała krzywdę bez kategoryzacji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

BovLGBT chce indywidualnego traktowania, wynoszenia ich na podium bo są homo i wydaje im się, że są pępkami świata.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Hydepark

Muza musi grać. (2294 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry