Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosia - opinia Jestem mega zadowolona z sukni oraz ze współpracy z obsługą.
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Asia - opinia Obługa klienta poniżej jakiejkoliwek skali. Suknia nie zgodna z krojem sukni...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Zdecydowanie najlepszy salon w 3city wątek zamknięty W całym nurcie poszukiwań 'tej jedynej' odwiedziłam chyba wszytskie mozliwe...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Super, polecam wątek zamknięty Salon Livia odwiedziłam jak 3 w Gdańsku. Po wizytach w innych salonach mogę...
~Michalina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Polecam! wątek zamknięty Salon posiada ciekawą ofertę nie tylko jeśli chodzi o asortyment, ale również...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

polecam! wątek zamknięty Jedyny salon w którym Panie z obsługi podchodzą do klientki z sercem na...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Wypożyczenie sukni. Uważajcie!!!!! wątek zamknięty Suknia piękna, ale nie warta tego całego stresu, którego doświadczyłam....
~AnkaCyganka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2016

Dziękuję za wspaniałą suknię!! ;-) wątek zamknięty Zanim trafiłam do salonu Livia przeszłam już chyba cale trojmiasto w...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

Wszystko dobrze....do czasu wątek zamknięty Sukienki szukałam dosyć długo, w końcu znalazłam "tą jedyną" w salonie Livia...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Mam niestety mieszane uczucia .... wątek zamknięty Zakupiłam suknię w salonie.Suknia śliczna, panie podczas przymiarek miłe i...
~Panna młoda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Obsługa profesjonalna/ Salon godny polecenia wątek zamknięty Polecam salon Livia. Byłam w kilku salonach, ale to właśnie w salonie Livia...
~Ola P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie. Podczas pierwszej wizyta zajmowała się mną...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Rewelacja! wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce nie tylko ze względu na duży wybór sukien ślubnych ale...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

Zadowolona przyszła Panna Młoda wątek zamknięty W Livii byłam w sumie 4 razy. Za każdym razem miałam kontakt z Panią Julią i...
~Paulina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

przemiła Pani wątek zamknięty Ceny trochę przerosły moje założenie ale Pani z obsługi mogła by sprzedać...
~mg
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Ten dzień będzie jeszcze piękniejszy! wątek zamknięty Koleżanka zrobiła mi niespodziankę umawiając mnie w tym salonie i był to...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

SUPER SUPER SUPERRR POLECAM GORĄCO i pozdrawiam PANIE z salonu LIVIA:)!!! wątek zamknięty Witam wszystkie przyszłe panny młode!:) Jeśli szukacie pięknej sukienki na...
~Doli
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

POLECAM!! :) wątek zamknięty W czerwcu 2013 nadszedł TEN dzień! :) Był to piękny dzień również dzięki...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Cudowne miejsce! wątek zamknięty Salon przede wszystkim ma przepiękny, klimatyczny wystrój. Każdy element jest...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Polecić mogę z czystym sumieniem! wątek zamknięty W sierpniu zeszłego roku zawitałam do Livii w poszukiwaniu butów do ślubnej...
~anka2506
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

32

wątków

do góry