Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adrianna L. - opinia Moje dziecko zadowolone bardzo. Ja też jako mama widzę same zalety.Świetne...
~Adrianna L.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 maja 2023

Uczeń A - opinia wątek zamknięty Ogólnie szkoła bardzo mała, kameralna. Jedna klasa na jednym poziomie....
~Uczeń A
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Opinia wątek zamknięty Witam moja córka właśnie kończy gimnazjum i szukamy szkoły proszę o opinię na...
~Aneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Wspaniała dyrekcja. wątek zamknięty Właśnie szukam fajnego liceum w którym mógłbym kontynuować dalszą naukę. Po...
~Ja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2011

Swietna szkoła wątek zamknięty Wysoki poziom, fani ludzie, zyczliwi nauczyciele.
~aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2011

Bardzo fajna i dobra szkoła wątek zamknięty Jesteam bardzo zadowolona. swietne warunki do przygotowania do maturu,...
~aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2011

SUPER SZKOŁA wątek zamknięty SUPER SZKOŁA
~MAŁY
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2011

Superowa szkoła wątek zamknięty Świetna szkoła. znakomici nauczyciele. Dobrze uczą , są fajni i można pogadać !
~mały
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2011

Bardzo przeciętna szkoła wątek zamknięty Szkoła bardzo przeciętna żeby nie powiedzieć słaba. Dostać się może...
~Biki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

cool wątek zamknięty Spoko szkoła. Niestety zanim tu trafiłem zwiedziłem też kilka innych. I...
~X-man
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2010

Polecam wątek zamknięty Świetna szkoła naprawde, może i łatwo się dostać ale takie osoby szybko sie w...
~basmaj
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 maja 2009

cg rządzi wątek zamknięty szkoła która zmienia ludzi, zawsze coś się dzieje. wiem co mówie z własnych...
~wąglik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 października 2008

Polecam wątek zamknięty Nauczyciele bardzo pomocni i wyrozumiali, jesli ktos chce sie uczyc a jest w...
~Agnieszek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 września 2008

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Miło ją wspominam i dobrze przygotowała mnie studiów
~werwolfpl
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

super szkoła!!! wątek zamknięty polecam wszystkim tą szkołę jest super,nauczyciele bardzo wporządku,mili i...
~kaja359
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 maja 2008

Kiepskie wątek zamknięty Beznadziejny poziom nauczania, dostać się tam może prawie każdy.
~Tysiąc
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 29 czerwca 2007

podziękowania wątek zamknięty dziękuję pani Dyrektor za zrozumienie i pomoc w przezwyciężaniu problemów z...
~matka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 czerwca 2007

Bardzo polecam! wątek zamknięty Naprawdę fajna szkoła, z bardzo dobry personelem.
~wer
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

18

wątków

do góry