Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowlolony słuchacz szkoły Policealnej wątek zamknięty Witam Jestem Słuchaczem szkoły Policealnej w tej szkole i osobiście polecam...
~Zadowolony przewlekły słuchacz t
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

opinia szkoła wątek zamknięty Polecam szkole .Bardzo fachowi nauczyciele w szkole dziennej. Polecam...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

szkola bardzo dobra wątek zamknięty Jestem w drugiej klasie.Przenioslam Przesnioslam sie z innej szkoly i to byla...
~Aga
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

Beznadziejna szkoła wątek zamknięty Poziom nauczania denny zwłaszcza polski w szkole zaocznej, nauczyciele fajni...
~pierwsz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Opinia wątek zamknięty Polecam szkole.Kadra dobrze przygotowana.Dyrekcja przemila( zawsze elegancka)...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Opinia o szkole wątek zamknięty A ja jestem zadowolony.hodze do klasy dziennej Nauczyciele...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

zadowolony słuchacz wątek zamknięty Witam jestem słuchaczem tej szkoły i jestem z niej ba5rdzo zadowolony. kadra...
~zadowolony słuchacz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

szkoła dla wszystkich wątek zamknięty szkoła dla wszystkich
~mmaja31
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2010

SUPER wątek zamknięty SUPER SZKOŁA, DYREKCJA I NAUCZYCIELE. BARDZO POMOCNE WOŹNE
~mdtaxi
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

SUPER SZKOŁA wątek zamknięty Szkoła jest naprawdę przyjazna słuchaczom którzy nie mogli się znaleźć w...
~mpawel2
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 października 2010

Szukam LO dla dorosłych. Kolegium miejskie to dobry wybór? wątek zamknięty Możecie napisać coś więcej o Kolegium Miejskim?
głodny wiedzy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

rewelacja wątek zamknięty rewelacja
~maja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 marca 2008

szkoła super wątek zamknięty nauczyciele ok, dyrekcja jeszcze lepsza, czysto jak w domu, polecam !!!!!
~mat
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 lipca 2007

Ogólnie kultura wątek zamknięty Spoko szkoła dla pełnoletnich...nauczyciele i wygląd - duża kultura
~Alek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

km wątek zamknięty bardzo agresywne sprzataczki :)
~ja
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

tak sobie... wątek zamknięty co mam napisać o szkole policealnej w której się uczę i za razem w szkole w...
~grussod
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

16

wątków

do góry