Widok

LUDZIE-co Wy wypisujecie

Dosyć tej autoreklamy.Korzystałem kilkukrotnie zmuszony tym,że konkurencja zamyka o 21 a alicante jest do 22. Ostatnio miarka się przebrała... Pizza z Alicante jest naprawdę męczarnią dla podniebienia. Tak tłustej pizzy nie jadłem w życiu. Ciasto = podstawa pizzy - jest do niczego,kompletnie bez smaku. Składników jak na lekarstwo. Szynka to najtańsza mielonka. Fuj. Całość tworzy papę o kształcie koła przypominajcą wyglądem pizze. Żeby nie być gołosłownym to druga pizza wyladowała w śmietniku.
Owszem - obiad na miejscu jest smaczny i syty ale co z tego skoro człowiek wychodzi z lokalu przesiąknięty smrodem tłuszczu, który trudno zmyć pod prysznicem. Nie wspomnę o ubraniu.
Niestety jest dużo do poprawy jeśli chcą mieć stałą klientelę. Na tą chwilę nie polecam pizzy ! Mimo wszystko pozdrawiam miłą i pracowitą załogę tej pizzeri. Mam nadzieję, że moja krytyka wpłynie na porawę pizzy i wzrost obrotów.Jeszcze raz powtórzę - obiadki w lokalu - pycha. Pizza - porażka. Lokal - smród tłuszczu. Chciałbym zamawiać tutaj a nie płacić za dojazd konkurencji z Jasienia...
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: 5
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czlowieku co ty wypisujesz.

Po 1 pizza jest smakowita ciasto cudowne - skladnikow zawsze duzo nie to co w innych pizzeriach kilka kawaleczkow .
Szynka napewno nie jest mielonką .
Obiadki duże - 2 x kotlet i smakowite .
Proponuje zatem zakup u konkurencji - Spalone i niesmaczne pizze !

ALICANTE To 1 z niewielu - WYSMIENITYCH PIZZERI !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

To jakas konkurencyjna autoreklama

Pizzeria napewno nie stosuje najtanszych produktow jak zreszta inne , ciasto jest wysmienite napewno o wiele lepsze jak te z ,, kamiennego piecca'' - skladnikow jest naprawde duzo i calosc stanowi niebo w gebie .

Polecam rowniez obiadki pyszne:) do tego kotlet x 2 !!!!! zadkosc !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

buuuuhahaha

Miej człowieku trochę szacunku dla inteligencji użytkowników forum i bardziej się postaraj... to samo IP... smakosz vel Michał, a może po prostu...kucharz z tego przybytku? Żenada
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry