Pizzeria Alicante

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Sympatyczna 6/U3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - ocena nowy temat Szybka i bardzo miła obsługa :) pyszne i niedrogie jedzenie :)
~Aga
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 25 marca 2024

K2w5 - opinia Szybko dostarczone bardzo tanio jak na aktualne czasy i bardzo smacznie
~K2w5
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2022

Lokator z ul. Przytulnej - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre obiady domowe i pizza , bardzo przystępne ceny , bardzo duże...
~Lokator z ul. Przytulnej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

Beznadziejna obsługa klienta wątek zamknięty Polecam jeśli ktoś chce dostać pizzę o złej porze i zostać obsłużonym na...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Masakra wątek zamknięty Pizza to jakaś pomyłka. Ciasto niewyrobione, za pierwszym razem spalone za...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Pizza jest za mała wątek zamknięty Zamawiając pizzę 30 cm otrzymuje sie 28 lub 27 cm niby to szczegół ale to...
~ania
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Średnica pizzy jest zawyżona. wątek zamknięty Pizza jest smaczna ale ŻADNA pizza która była przeze mnie zamówiona nie...
~Elitebook
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

Bardzo polecam! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, dania w przystępnej cenie i wszystko robione ze świeżych...
~KR
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Push a pizza wątek zamknięty Headlamps tam kilkakrotnie. Pyszna pizza!!!
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Chamska obsługa wątek zamknięty Co do jakosci i smaku dań nie mam zastrzeżeń, natomiast dostawca jest bardzo...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

czas z tym skończyć wątek zamknięty Post należy skierować chyba dla właściciela tej pizzerii. Jedzenie bardzo...
~kp
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

SZCZERZE NIE POLECAM wątek zamknięty Pizza wg informacji podanej przy zamówieniu miała dotrzeć w godzinę i 15...
~rm
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Słaba jakość wątek zamknięty Zamówiłam telefonicznie pizzę i pierś z kurczaka z pieczarkami. Jeśli chodzi...
~Renata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

dostawca wątek zamknięty Nie mam nic co do jakości dań. Zapiekane makarony są przepyszne, dania mięsne...
~xyz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Kiepska obsługa klienta wątek zamknięty Mimo,że dania są bardzo dobre i w przystępnej cenie nie mogę powiedzieć nic...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Nie polecam wątek zamknięty Zamówiłam pizzę przez telefon, pizza przyszła nawet przed czasem co jest...
~Niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Polecam... wątek zamknięty Niedawno nasza firma przeniosła swoją siedzibę w okolice pizzerii Alicante....
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

NIE POLECAM wątek zamknięty Zamowiona pizza hawajska zawierała dużo składników ale ciasto było suche, bez...
~darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

dramat!!!!! wątek zamknięty Zamówiłam jedzenie online, prosiłam o rybę bez panierki. Oczywiście...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Beznadzieja. NIE POLECAM wątek zamknięty Zamówiliśmy ze znajomymi dużą pizzę, calzone i de volaille z masłem, frytkami...
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry