La Bocca

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Startowa 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwi - ocena Bardzo smaczna pizza na cienkim cieście. Pieczona w piecu opalanym drewnem...
~Iwi
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 stycznia 2024

Łukasz - ocena Pyszne cieniutkie chrupiace ciasto. Prawdziwa włoska pizza. Najlepsza zawsze...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 stycznia 2024

Rafał - opinia Poszliśmy wyłącznie na wino, osobiście wybierałem ze stojaka butelkę...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Adrian - opinia Świetne jedzenie i profesjonalna obsługa.
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 stycznia 2023

Adam - opinia Jedna z moich ulubionych. Świetne chrupiące ciasto z pieca opalanego drewnem,...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 listopada 2022

:-) - opinia wątek zamknięty Najlepsza pizza z salami i ogorkiem
~:-)
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Zamówienie mimo wydłużonego do 120 minut czasu dotarło niekompletne po 3h....
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 grudnia 2019

Czystość to nie porozumienie. wątek zamknięty Jedzenie okej. Lemoniada też ok. Pizzermani przyjaźnie nastawienii ale za to...
~Były stały klient.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

jedzenie super teraz czas na ekologiczne opakowania wątek zamknięty Wszystko bardzo dobrze zoorganizowane i bardzo smaczne. Polecam restauracje...
~Świadomy smakosz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 maja 2019

najlepsza pizza wątek zamknięty szybka dostawa, smczna pizza
~mk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Najlepsza pizzeria w Gdańsku! wątek zamknięty Rzadko piszę komentarze, ale tutaj naprawdę warto się odezwać, gdyż niektóre...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Miejsce gdzie chce się wracać.
~M. Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Obsługa to jakaś porażka wątek zamknięty Przyszliśmy że znajomymi na obiad, a doczekaliśmy się prawie kolacji....
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Zmęczona świątecznym jedzeniem wybrałam sie dzisiaj po raz pierwszy za...
~Kasienka84
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

świetna pizza! wątek zamknięty Zabrałem wczoraj żonkę na romantyczna kolacje. Szukając czegoś nowego...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Wybrałam się z mężem pierwszy raz po namówić mojej przyjaciółki i jestem...
~Monia779
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

Guma wątek zamknięty Byliśmy i zjedlismy-pizza w tym lokalu nie lezala obok włoskiej pizzy-czuc...
~Kruszynka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Nie polecam zamawiać na dowóz wątek zamknięty Restauracja dostałą 3 szansę- poprzednie 2 dali ciała z dostawą. Po pół roku...
~kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

opinia wątek zamknięty Byliśmy pierwszy raz w tym lokalu.Wszystkim podobał się wystrój,który był na...
~tomaszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Smacznie wątek zamknięty Polecam, wybrałem się z pewnym dystansem pamiętając opinie. Przywitały mnie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry