La Famiglia

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Lektykarska 1/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daniel - ocena Pyszna pizza, miła obsługa. Gorąco polecam.
~Daniel
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 grudnia 2023

J - opinia Najlepsza pizza w 3mieście
~J
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 14 sierpnia 2023

Tomasz - opinia Miałem wrażenie, że w tym lokalu nie jesteśmy mile widziani. Przywitała nas...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 kwietnia 2023

Leszek Kor - opinia perfetto, pizza jak z włoch, ogródek letni i kultularna obsługa i co...
~Leszek Kor
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Mat - opinia wątek zamknięty Przyzwoite miejsce i miła obsługa. Próbowaliśmy pizz: diabelskiej, truflowej...
~Mat
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

super, serdecznie polecam wątek zamknięty Bywam około raz w miesiącu od dłuższego czasu, jeszcze nigdy się nie...
~mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2018

Pyszna pizza i bardzo miła obsługa wątek zamknięty Gorąco polecam świetne miejsce.
~Daniel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Fatalnie wątek zamknięty Pizza zimna i niedobra. Tylko jedna dla wegetarian. Bardzo drogo jak na te...
~A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Fatalna obsługa wątek zamknięty Będąc ze znajomymi w La Famiglia jedna z zamówionych pizz dotarła po ponad...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2016

Świeżość produktów wątek zamknięty Byłam dzisiaj zachęcona opiniami. Niestety zawiodłam się. Produkty użyte do...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2016

Świetna pizza i kameralne miejsce wątek zamknięty Polecam, smacznie, kameralnie w samym centrum, tanio. Prawdziwa włoska pizza :)
~kulj
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Dobra pizza i plastikowe sztućce wątek zamknięty Do pizzy nie można się przyczepić, ale plastikowe sztućce pasują do budy z...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Super pizza wątek zamknięty Bylismy cala rodzina wczoraj i wszystkim pizze bardzo smakowaly. Super mila...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Caloksztalt wątek zamknięty Jestem zaskoczony tak nie miłymi opiniami.Jestem stałym gościem w tej pizzeri...
~Gosc
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

okropne wino domu wątek zamknięty Na zgłoszenie ze wino jest nie smaczne kelnerka zareagowała wzruszeniem...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

Zmienić obsługę!!! wątek zamknięty Byłam u Państwa kilka dni temu i jestem zachwycona pizzą ale obsługa...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Szalu nie ma wątek zamknięty Pizza trochę się różni od tego jak byliśmy tam pierwszy raz. Bardzo dużo...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Dobra pizza w dobrej cenie, ale brak opcji wegańskich wątek zamknięty Generalnie z czystym sumieniem polecam. Jestem vege - mogłoby być więcej...
~CC
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Bez przesady wątek zamknięty Pizza smaczna , ciasto trochę za suche jak dla mnie ale każdemu trudno...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2014

doskonała pizzeria wątek zamknięty Super klimat. Jeszcze lepsze ceny najdroższa pizza 19pln! !! Doskonale...
~matek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry