Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nauka hiszpańskiego na najwyższym poziomie - polecam gorąco! wątek zamknięty Uczę się hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym i niełatwo mi było znaleźć...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

!!! SUPER SZKOŁA !!! wątek zamknięty Uczę się w szkole od pół roku i jestem zdziwiona jak dużo już rozumiem....
~ELA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Uczyłam się w szkole LA MANCHA w Gdyni j.hiszpańskiego (obecnie ją kończę)....
~Nowa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Fajna szkoła wątek zamknięty W tej szkole widać, że najważniejszy jest uczeń i jego chęć nauki. Przyjazna...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

szkoła językowa wątek zamknięty Szkoła językowa godna polecenia... nauka języka na wysokim poziomie,...
~stella
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Szkola jak żadna inna! wątek zamknięty Còrka moja chodziła na indywidualne zajecia przez rok. Pani Ola tak...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Nauka j.hiszpańskiego wątek zamknięty Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.
~Katarzyna B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła języka hiszpańskiego polecam !
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

La Mancha Serdecznie Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha. I jeszcze raz...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Hiszpański w tydzień? Możliwe!!! wątek zamknięty Tydzień przed wyjazdem do Hiszpanii postawiłam na zajęcia indywidualne....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

La Mancha wątek zamknięty Uczęszczam na zajęcia w La Manchy, polecam!
~obecna studentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 czerwca 2016

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam wątek zamknięty A mam przetestowane całkiem sporo;) Już po pół roku nauki mogłam na...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Rewelacja wątek zamknięty Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają...
~Edyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Bardzo dobrze wykorzystany czas i pieniądze wątek zamknięty Zajęcia prowadzone na dobrym poziomie, atmosfera sprzyjająca nauce. Polecam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

La Mancha, polecam! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła językowa. Zaangażowani lektorzy. Zajęcia dostosowane do...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Polecam kurs hiszpańskiego w La Mancha :) wątek zamknięty Super szkoła, atmosfera, świetni sympatyczni lektorzy,duuuużo mówienia na...
~SJ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 listopada 2015

Hiszpański to piękny i przydatny język, warto zainwestować w jego naukę. wątek zamknięty Naukę w La Manchy oceniam zdecydowanie na plus. Chodziliśmy z żoną na zajęcia...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

ex wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła, świetna atmosfera nauki, grupy dobrane dla różnych...
~T.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Język portugalski w La Mancha wątek zamknięty Miałam przyjemność uczęszczać na zajęcia w 2 a później indywidualne. Plusy?...
~Małgośka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Jeśli nauka hiszpańskiego to tylko w La Mancha wątek zamknięty Uczestniczyłam w rocznym kursie dla początkujących. Fantastyczna atmosfera,...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry