Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia wątek zamknięty Wprowadzone nowe menu przez szefostwo restauracji idealnie wpasowuje sie w...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Majka - opinia wątek zamknięty Zamówiliśmy pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Przepyszne jedzenie, polecam
~Majka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Very rude waiter. wątek zamknięty Overpriced good food. The customer is always right? Not here! Very...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Lepiej omijać wątek zamknięty Karta uboga, atmosfera chłodna a jakość i ilość jedzenia odwrotnie...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 września 2018

Dobra zmiana wątek zamknięty Kiedyś było znośnie. Po zmianie szefa kuchni i skróceniu menu do granic...
~Jaca
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 września 2018

Perfekcyjnie wątek zamknięty Jedzenie pyszne, mimo że nie to końca każdy z nas przepada za stekami to i...
~Danielevic
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Omijać wątek zamknięty Myślałem, że takich miejsc już w Gdańsku nie ma. Lokal do krojenia...
~Blue
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Tragiczna, chamska obsługa wątek zamknięty Jedzenie dobre, niestety obsługa jest tragiczna - znośna tylko do momentu...
~nie_polecam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Obsługa jak z PRLu wątek zamknięty Powiedzieć, że obsługa była niemiła to jak nic nie powiedzieć. Takiego popisu...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Niestety wątek zamknięty To kolejny nasze biznesowe spotkanie w tej restauracji i niestety ostatnie....
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Obiad biznesowy wątek zamknięty Najgorsza obsługa kelnerska z jaką się spotkaliśmy. Panowie kelnerzy mieli...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

kpina wątek zamknięty W praktycznie pustej restauracji czekalismy z zona na dania prawie godzinę!!!...
~Andrzej G.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Tak chamskiej obsługi nie spotkałem od dawna. Współczuje właścicielowi,...
~Mieszkaniec Gdańska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 lipca 2016

Izabela - opinia wątek zamknięty Zastanawiam się dlaczego ta restauracja ma takie dobre recenzje?! Lokal...
~Izabela
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Najlepsze steki w Trójmieście wątek zamknięty Lubimy tam wpadać na pyszną argentyńską polędwicę wołową.
~FW
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Pyszne jedzenie wątek zamknięty Podają wspaniałe jedzenie a steków takich nie jadłam nigdzie!! Może ceny...
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

psują się wątek zamknięty bywam w La Pampa raz na jakiś czas i ze smutkiem muszę stwierdzić że się...
~kilo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła, a dla samego wystroju się do knajpy nie chadza :) wątek zamknięty Steki bardzo dobrze przyrządzone, co jest dla mnie w takiej restauracji...
~Gaja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

wyborne mięso wątek zamknięty Często w restauracjach zamawiam steki , ale przyznam , że lepszego nie jadłam...
~anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Warto wstąpić! wątek zamknięty Wyborne jedzenie! Porcje wystarczająco duże i smakowicie przyrządzone. Z...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry