Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
fryzjer wątek zamknięty nigdy nie byłem przekonany do chodzenia do fryzjera, gdyż nie obcinali mnie...
~mw
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 stycznia 2017

POLECAM wątek zamknięty Miło,profesjonalnie,czysto,Pani Karolina robiła mi oczyszczenie twarzy i...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

Profesjonalny gabinet godny polecenia wątek zamknięty Ostatnio odwiedziłam gabinet La Beaute i muszę przyznać, że wyszłam z niego...
~Ilona marczyńska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

POLECAM! wątek zamknięty Pani Karolina, to przemiła osoba, która wie co robi. Usta poprawione...
~Aga.S
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam Panią Karolinę - poprawiałam u niej usta które spaprano mi w innym...
~Kate
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

POLECAM wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce,przemiła obsługa duży wybór zabiegów na twarz gabinet...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

POLECAM wątek zamknięty Polecam gabinet,wykonywałam zabieg powiększania ust .Pani Karolina zrobiła...
~Olka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam ,jednak nie ma pełnej oferty zabiegów
~ala
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Polecam Panią Karolinę !!!! wątek zamknięty Po raz kolejny się nie zawiodłam...Pani Karolina to mistrz w swoim fachu!...
~Monika
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

100% polecam Panią Milenę w zakresie regulacji brwi wraz z henną! wątek zamknięty Odwiedziłam już wiele zakładów w tym zdawać by się mogło błahym temacie....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

zadowolana z wykonych uslug manicure i pedicure wątek zamknięty zadowolana z wykonych uslug manicure i pedicure
~anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

BARDZO DOBRY GABINET wątek zamknięty polecam to miejsce ,namówiła mnie kolezanka i jestem jej...
~ryba-anka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

POLECAM wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy maja obawy przed powiekszeniem ust .Pani Karolina...
~J.M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

POLECAM wątek zamknięty Czysto miło ,przyjemnie,profesjonalnie i bardzo dokładne wykonanie...
~iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Najlepszy salon w trójmiescie przemiłe panie czyste wnętrza i fachowa...
~Nata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

P.Magda wątek zamknięty Bardzo dobra stylistka fryzur. Kobieta kreatywna, konkretna. Korzystam z...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

polecam wątek zamknięty Korzystałam z ofert la Beaute bardzo ładny salon czysto przyjemnie obsługa...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Super salon wątek zamknięty Pani Magda super fryzjer kreatywna usługi zawsze na wysokim poziomie...
~Mati
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

POLECAM PANIA MAGDE wątek zamknięty super obsługa wysoka jakosc usług pani MAGDA bardzo kreatywna i pomysłowa...
~MONIKA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Polecam polecam polecam wątek zamknięty Polecam la beaute bardzo miła i fachowa obsługa ,duży wybór zabiegów ciekawa...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
69

postów

56

wątków

do góry