Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
TAK POLECAM wątek zamknięty Odbierają telefon nawet kiedy drukarnia jest zamknięta, a następnego dnia z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Fototapety wątek zamknięty Mało z czego jestem zadowolony jak z ostatniego wyboru fototapety do mojego...
~jeżużezu
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 maja 2014

polecam wątek zamknięty polecam, uratowali mi starą kliszę, którą spisałem już na straty. Porządni...
~Byku
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Świetne albumy wątek zamknięty Robiłam u nich album synka i wyszedł pięknie. Mamy udokumentowany cały...
~Kinia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Zdjęcia do dokumentów wątek zamknięty Zrobiłam u nich zwykłe zdjecia do dokumentów. Młodzi ludzie, a w ogóle nie...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

Najlepsza obsługa wątek zamknięty Bardzo polecam! Miałam kłopot z przygotowaniem grafiki (chciałam ze swoich...
~dośka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam. Robiłam u nich plakat dla syna na prezent i jestem bardzo...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

Dimlab - fajnie! wątek zamknięty Witam, zamawiałam w tej firmie fototapete do pokoju dziecięcego i dano mi do...
~Azja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Druk wielkoformatowy ze zedjęcia wątek zamknięty Gdy potrzebowałem wydrukować fototapetę z własnego zdjęcia obsługa w drukarni...
~fotoromek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

polecam innym wątek zamknięty sa mega spoko, zawsze obsluga z usmiechem!
~empsz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

nietypowe prezenty wątek zamknięty Już kilka razy korzystałem z usług Dimlab i zawsze byłem zadowolony. Jak...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Szybko i porządnie wątek zamknięty Musiałam wydrukować plakat wielkości 50x70. Obsługa pomogła mi w 10min, a...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

wydruki fine art wątek zamknięty Super wydruki. Druk z 10 kolorów robi wrażenie. Cena adekwatna do jakości...
~Romek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

fototapeta wątek zamknięty Zamówiłam on line fototapetę. Bardzo ciekawa strona intuicyjna. Towar...
~Iwcia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

Beznadziejne podejście do klienta wątek zamknięty Obsługa mocno ciągnięta za język, z wielkim trudem odpowiadała na moje...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

wydruki wątek zamknięty Ja korzystam od lat i zawsze jest wszystko na czas. Czasami trzeba poczekać i...
~edi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

obsługa beznadziejna wątek zamknięty ja również spotkałam się z niemiłą obsługą i czas oczekiwania beznadziejny...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 maja 2013

Wydruk A4 wątek zamknięty 5 stron wydruku zwykłego, czarno-białego, najnormalniejszego A4 - 8,5 zł. To...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

Cena za wydruk jak za zboże! wątek zamknięty Byłam dziś w DIMLAB, żeby wydrukować z pendrive'a 2 strony A4 na papierze...
~MCh
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Polecam :) wątek zamknięty Jako grafik od czasu do czasu korzystam z usług drukarni. Preferuję Dimlab....
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry