Widok

Ładowarki - zasilacze do Laptopów, gdzie najtaniej? W okolicy Chełmu.

j.w potrzebuje ładowarkę, niekoniecznie oryginalną do lap topa Toshiby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam ten sam problem. Kupiłam w Jantarze jakaś nie oryginalną i nie działa (muszę pojechać wymienić lub oddać) :( Kosztowała 45ziko w komputerowym w Jantarze.
Jak będziesz kupować, to weź ze sobą laptopa, żeby nie jeździć 2 razy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa a gdzie to jest?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest we wrzeszczu na grunwaldzkiej. CH Jantar. Sklep przy wejściu po prawej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez muszę kupić. Pies mi dzisiaj pożarł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowa oryginalna ładowarka koszt od 150 do 200 zł ;/ Oddam teściowi spróbuje naprawić, a jak nie, zapytam w serwisie ile kosztuje naprawa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w tym sklepie w Jantarze to 5...dosłownie 5 kupiłam i kazda padała po ok miesiacu..w końcu sie wnerwiłam pojechałam do mediamarketu zapłaciłam 35 zł i słuzy długo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja kupowałam ostatnio na Allegro oryginalny za 35 zł ale używany w super stanie, osobiście nie używałabym zamiennika bo słyszałam różne nie pochlebne opinie.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio kupiłam zasilacz do lenovo za 50zł na Jaśkowej Dolinie. Obdzwoniłam wiele sklepów i poza jednym oryginałem za 200zl nigdzie nie mieli z taka prostokątna końcówka. Maja tam chyba wszystko do laptopów. Sklep nazywa się Pcall, mają tam chyba wszystkie części do laptopów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Jak sprowadzić użytkowników na stronę? (14 odpowiedzi)

Jak w temacie, prowadzę od jakiegoś czasu bloga o Gdańsku. Pisze o ciekawych miejscach itd. W...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

do góry