Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krystian - opinia Super kontakt, wykonanie rewelacja. Nic dodać, nic ująć jestem bardzo...
~Krystian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 stycznia 2023

Leszek Binkiewicz - opinia wątek zamknięty Napiszę tak, ekipa jest super. Współpracujemy 5 lat. Od samego początku nie...
~Leszek Binkiewicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2019

Natalia - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie wykonana usługa
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2019

Naprawdę polecam wątek zamknięty Usługa wykonana profesjonalnie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Nie mam...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Otwarte serca :) wątek zamknięty Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie działalności Fundacji Radość...
~Fundacja Radość Ewangelii
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Sympatyczna i profesjonalna obsługa, wszystko zgodnie z zamówieniem. Miejsce...
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zleciłam w Lagraw znakowanie grawerem metalowych breloków. Obsługa bardzo...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Proca wątek zamknięty Wykonanie niechlujne, bez żadnego wkładu w estetykę. Brak jakiejkolwiek...
~Szymi
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Dobra robota wątek zamknięty Zleciłem głęboki grawer na mosiężnym przycisku do papieru. Całość miała...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2017

Po prostu Najlepsi wątek zamknięty Wykonuję różne niestandardowe projekty. Jeśli tylko mogę to korzystam z...
~Mirosław Baszun
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Identyfikatory wątek zamknięty Wykonane idealnie według wzoru i zamówienia. Solidne wykonanie. Sprawne...
~Hotel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

Profesjonalnie i terminowo- polecam wątek zamknięty Fachowa obsługa, zawsze chętna by pomóc w nietypowych realizacjach (nie mówią...
~F.U.H DIAZ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Super jakość i najniższe ceny w Polsce wątek zamknięty Po porównaniu ofert grawerowania w drewnie w kilku firmach w całej Polsce...
~Róża
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Pieczątki, które zamawiałam zostały zrobione w 10 min, a na dodatek...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Szybko, pięknie i niedrogo wątek zamknięty Szukaliśmy Mistrza i znaleźliśmy. Nie dość że usługa wykonana w tempie...
~Agata & Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

szczerze polecam wątek zamknięty szybko, po przystepnej cenie i do tego precyzyjnie, nic dodać nic ując,...
~aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałem z usług LAGRAW, najczęściej wykonuję tu tabliczki...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Polecam ! wątek zamknięty Od pól roku zamawiam w firmie LAGRAW pieczątki, graweruje oraz drukuje czy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2013

Polecam wątek zamknięty panowie świetnie i fachowo doradzą przy każdym pomyśle na grawerowanie, ja z...
~B.M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

POLECAM !!!!! wątek zamknięty polecam jesli potrzebne są dobrze i szybko wykonane pieczątki, dodatkowo...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry