Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - ocena nowy temat Chciałam dzisiaj zapisać się na zabieg echoskleroterapii. Pań w rejestracji...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Mati - ocena Byłem u nich w styczniu. Miałem wykonywany zabieg laserowej korekcji wzroku....
~Mati
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

Bartek - ocena Dobra klinika jestem zadowolony. Laserowa korekta wzroku poszła bezproblemowo...
~Bartek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

justyna - ocena Niedawno miałam wykonany zabieg LASIK , dr Gołębiowski -nie jest wylewny ,ale...
~justyna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 lutego 2024

Witek - ocena Miałem tam robioną laserową korektę wzroku. Lekarz bardzo profesjonalnie...
~Witek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 lutego 2024

tadpod@wp.pl - ocena Super obsługa lekarska i miły personel.
~tadpod@wp.pl
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

Kamila - ocena Wizyta szybka ale na temat . Dr Piotr Gołębiowski może mało mówi ale zabieg...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 października 2023

Heraclius - ocena Jestem bardzo zadowolony z usług tej kliniki. LASIK przebiegł bezproblemowo,...
~Heraclius
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

henryk - ocena Jeżeli ktoś nie wie jak wygląda profesjonalizm to zapraszam do Laguny...
~henryk
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 września 2023

Malgorzata - opinia Zabieg korekcji wady wzroku i usunięcie zaćmy wykonałam prywatnie gdyż...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 24 lipca 2023

Przemek - opinia Należę do grona bardzo zadowolonych pacjentów dr Gołebiowskiwgo. Kwalifikacje...
~Przemek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 maja 2023

Anna - opinia Odradzam wszystkim. Miałam tam wykonywany zabieg, efekt? Fatalny. Zero...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 maja 2023

J.F. - opinia Zabieg laserowej korekcji wzroku przebiegł szybko, sprawnie i w pełni...
~J.F.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

Robert - opinia zabieg wszczepienia soczewki, bardzo źle już widziałem a okulary nie...
~Robert
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Marek N - opinia Tragiczne podejście do pacjenta, Panie na recepcji nie są w stanie dojść do...
~Marek N
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2023

Gabriela - opinia Masz problem okulistyczny? Gorąco polecam dr Jana Staniewicza w Medical...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 kwietnia 2023

Martyna - opinia Bardzo szybka konsultacja, następnego dnia zabieg i tadaaan! Wada wzroku...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

Alicja - opinia wątek zamknięty Wszystko przebiegało sprawnie w miłej atmosferze. Już następnego dnia wzrok...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 września 2021

bez problemu wątek zamknięty jestem wdzieczny bo teraz moje zycie jest duzo lepsze, dziekuje za fachowy...
~rafalw
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Niezadowolony pacjent - opinia wątek zamknięty Tragiczna obsługa przedlekarska, księżniczka w rejestracji to przykład...
~Niezadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 czerwca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
99

postów

86

wątków

do góry