Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Damian - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. To firma godna zaufania. Tanio, szybko i fachowo....
~Damian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 listopada 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty Mają pojęcie chłopaki. Większość towarów na miejscu, resztę zamawiają w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

Szybko i solidnie. wątek zamknięty Kupiłem w sklepie zestaw filtrów oraz olej do mojego Audi. Dobre ceny i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Polecam ich folie do szyb !! wątek zamknięty Zmieniłem samochód i potrzebowałem przyciemnić szyby z tyłu. Nie chciałem...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Lusterko wątek zamknięty Lustereczko, powiedz przecie, gdzie Cię zamówię najlepiej? Fachowa i miła...
~Malin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

POZYTYWNIE wątek zamknięty Świetna, fachowa i bardzo szybka obsługa. Dobranie odpowiedniego asortymentu...
~Arthur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

polecam! wątek zamknięty wpadłam tam niedawno po wycieraczki do mojego Polo a przy okazji kupiłam...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Serdecznie polecam wątek zamknięty Obsługa jest rewelacyjna, kupowałam żarówki do auta, sprzedający perfekcyjnie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

Polecam Pana Piotra wątek zamknięty Wpadłam kupić wycieraczki do mojego Yarisa. Miły Pan pomógł mi założyć...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

Jak wycieraczki to tylko tutaj wątek zamknięty Panowie posiadają bardzo obszerną ofertę wycieraczek do różnych marek....
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Jestem zadowolony wątek zamknięty Kupowałem u nich Lampy przednie do Kia Ceed, Ceny części zamiennych bardzo...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry