Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nadzieja - opinia wątek zamknięty Kameralne przedszkole, zlokalizowane bardzo blisko plaży. Cudowna kadra,...
~Nadzieja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Marzenka - opinia wątek zamknięty Super przedszkole.Miłe Panie ,super podejście do dzieci
~Marzenka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Malwina - opinia wątek zamknięty Cudowna opieka.Dziecko z uśmiechem wchodzi i wychodzi.
~Malwina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Norbert - opinia wątek zamknięty Trafiliśmy do Lalala z innego przedszkola po nieudanej adaptacji naszego...
~Norbert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Edgar - opinia wątek zamknięty To już trzecie przedszkole, które testuje moja córka. Niemal wszystkie,...
~Edgar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 grudnia 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Fantastyczna kadra i cudowne miejsce - blisko morza, dzieci spędzają dużo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 grudnia 2021

Bożena - opinia wątek zamknięty Do przedszkola trafiliśmy z polecenia, wcześniej byłyśmy w kilku innych. Co...
~Bożena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 grudnia 2021

Emilka - opinia wątek zamknięty Uwielbiam za empatię , zrozumienie potrzeb dzieci jak i rodziców oraz...
~Emilka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 grudnia 2021

Montessory Preschool overview wątek zamknięty My daughter went to this school for a year. I was always very happy with the...
~Nadia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

Świetne miejsce dla dzieci wątek zamknięty Syn chodzi do tego przedszkola od pół roku. W tym czasie bardzo się rozwinął...
~Runner
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

karolina - opinia wątek zamknięty Moje dziecko chodzi do przedszkola Lalala Montessori Club 2 lata.Idzie z...
~karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Profesjonalna obsluga i super atmosfera wątek zamknięty Dzisiaj bylam na dniu otwartym w tym przedszkolu, szukamy przedszkola juz od...
~Dorota
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 czerwca 2010

super żłobek-przedszkole wątek zamknięty Gorąco polecam to miejsce. Dlaczego? A przede wszystkim dlatego, że dziecko...
~mama Kubusia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2010

Remigiusz Sam - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, jesli wazne jest dla Ciebie wlasciwe wychowanie Twojego...
~Remigiusz Sam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 września 2010

Rewelacja wątek zamknięty Wspaniałe ekologiczne, zdrowe jedzenie, bardzo rozwijajace zajęcia dodatkowe...
~Karolina Montana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 marca 2010

nowatorski pomysł wątek zamknięty Szukałam dość długo przedszkola dla mojej córeczki.Wiadomo,że dla nas(mam)...
~mama która znalazła
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

opinia wątek zamknięty Polecam to przedszkole ! Obiekt ma bardzo duże, słoneczne sale, wyposażone w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

Gunter Zschipke - opinia wątek zamknięty Jestem tatą 19 miesięcznego dziecka. Przedszkole do którego chodzi David jest...
~Gunter Zschipke
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 października 2009

Swietny Pomysl ktorego jeszcze nie bylo... wątek zamknięty Szukam przedszkola dla mojej corci,i wydaje mi sie ze znalazlam wszystko to...
~Dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

19

wątków

do góry