Lander

Giełdy i komisy

Sopot, Małopolska 52

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia wątek zamknięty Kupiłem Audi Q7 2016 rok. Szczerze polecam. Auto przeszło bez żadnych...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

Adrian wątek zamknięty Komis na poziomie. Polecam. Warto podjechać zobaczyć
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

VW golf 2017 wątek zamknięty Kupiłem VW golfa 2017 rok . Polecam sprzedawcę . Auto idealne !!!
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

SZKODA !!! wątek zamknięty Szkoda, że już nie ma tego komisu, 3 auta kupione u nich I wszystko ok do...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Honda Accord wątek zamknięty Auto zgodne z opisem.Świetny egzemplarz i wielka przyjemność z jazdy.Miła i...
~Paweł
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

Profesjonalnie! wątek zamknięty Dziękuję za profesjonalną obsługę i poświęcony czas. Po przykrej wizycie u...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Fiat Punto wątek zamknięty Samochód zgodny z opisem mimo rocznika 2013 jak nowy. Warto było przyjechać z...
~Włodek Łódź
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Kupiliśmy tu Skodę Fabia, auto przeszło pozytywną weryfikację u dealera...
~kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

warto !! wątek zamknięty zarezerwowalem samochodzik z Kutna kupilem i polecam
~Stanislaw z Kutna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

MILE ZASKOCZENIE wątek zamknięty profesjonalna obsługa ( pozdrawiam Pana Michała), stan techniczny samochodu...
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, dobre, sprawdzone auta. Polecam.
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Kupiłam w tej firmie auto dla córki ( VW up! ) . Porządne auto ( po...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Godny polecenia wątek zamknięty Kupiłem tu fajne auto KIA RIO.Pełna,rzetelna informacja.Uczciwe podejście do...
~Ryszard
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

pełna profeska wątek zamknięty poprostu kupilem tu dobra fure i nie bede opowiadal bajek, nie wiem czy...
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

Zawiodłam się - nie polecam! wątek zamknięty Niestety, moja opinia o tym auto handlu jest zdecydowanie niekorzystna....
~Niedoszli (całe szczęście)Klienc
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam ten Auto-handel. Samochód bez jakichkolwiek zastrzeżeń,...
~Zuza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

focus wątek zamknięty Kupiłam tutaj forda focusa. Caly proces transakcji na wysokim poziomie....
~beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Zawiodłam się. wątek zamknięty W dniu dzisiejszym u tego Pana mieliśmy kupić Hondę Jazz z 2010...
~Kaśka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

Samochód zarezerwowany a został sprzedany wątek zamknięty Witam wszystkich, chcieliśmy powiedzieć, że zarezerwowaliśmy sobie samochód w...
~Piotr
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

POLECAM 100% wątek zamknięty Otrzymałem bardzo dobrą cenę zostawiając auto w rozliczeniu, gotówkę...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry