Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super efekty!! wątek zamknięty Dla mnie rewelacja!! Depiluje 3 parte i jestem bardzo zadowolona!!
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2019

Depilacja wykonana pośpiesznie , niechlujnie, nierówno wątek zamknięty Depilacja wykonana pośpiesznie , niechlujnie, nierówno. Poza tym pani podczas...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2019

Laser delux wątek zamknięty Miałam przyjemność korzystać z depilacji laserowej w salonie w Gdańsku plus z...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Polecam laserową depilację !!! wątek zamknięty O laserowej depilacji myślałam jakiś czas ale byłam pełna obaw... ponieważ...
~Ewelina Ch.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Nie jestem zadowolona z efektów wątek zamknięty Obsługa miła, bardzo dobra organizacja, byłam bardzo zadowolona ze wstępnej...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Podzielę się zniżka wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam, efekt super kończę właśnie bikini i planuje...
~Lucy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Po 4 latach mogę powiedzieć że faktycznie działa. Tylko trzeba zrobić całą...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Najlepsza decyzja ever! wątek zamknięty Dziewczyny Korzystam z laserdelux i mogę wam szczerze polecić, nogi gładkie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

polecam!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! obsługa i efekty świetne :)
~m
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam zabieg w laserdelux, miałam depilowane łydki i pachy - efekt świetny!
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Jakość na 5 :) wątek zamknięty Co do oceny salonu to muszę potwierdzić skuteczność zabiegów, na łydkach mam...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Polecam ! wątek zamknięty Polecam ten salon miła obsługa i profesjonalna. Nie naciągają tylko szczerze...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Laser DeLux Gdańsk wątek zamknięty Witam ;) również korzystam z zabiegów w Laser DeLux . Jestem bardzo...
~Marta93
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Profesjonalnie, polecam wątek zamknięty Cześć Wszystkim :) Chciałabym Wam polecić salony Laser Delux. Ja osobiście...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

JAKOSC I OBSLUGA W SALONIE DE LUX - POLECAM wątek zamknięty witam , polecam z czystym sumieniem, czysto schludnie, komfortowo, dziewczyny...
~minka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2016

WOW wątek zamknięty Długo szukałam kliniki, w której zdecyduję się wykonać laserową depilację....
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

Bardzo polecam!!!:) wątek zamknięty Salon naprawdę godny polecenia, bardzo miła atmosfera , przyjazne wnętrze i...
~Asoa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2016

Warte polecenia wątek zamknięty Szczerze polecam zabiegi laserowe, za mną już już dwa (pachy) i jestem bardzo...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

jestem zachwycona wątek zamknięty mogłabym cała się rozpływać w superlatywach. Atmosfera, obsługa,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

POLECAM! wątek zamknięty Gorąco polecam salony Laser DeLux! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy...
~MM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry