Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Emila - opinia wątek zamknięty kilka razy robiłam w tym miejscu zwykłe wydruki, czarno-białe i kolorowe....
~Emila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

Szybko i solidnie. wątek zamknięty Polecam!!! super projekty i szybka realizacja. P. Aurelia bardzo pomocna i ze...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Wizytówki polecam ! wątek zamknięty Wizytówki zamówiłam rano a wieczorem już były gotowe . Pani Aurelka zrobiła...
~Izabel Marcinkowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Pieczątka firmowa wątek zamknięty Pieczątka firma z logo. Bez marudzenia, że się nie da. Na miejcu, od ręki....
~MAREK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Wielkie Plus!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna drukarnia. Zamawialam duzy plakat I dlugopis z...
~Wereyra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Polecam wątek zamknięty Firma godna polecenia. Wykonanie pieczątki od momentu zamówienia trwało 10...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2017

Grawer na Kolekcjonerskiej Zapalniczce Zippo wątek zamknięty Zapalniczka nadaje się na śmieci ! Mimo dostarczenia GOTOWCA ! Projekt wraz z...
~Pat
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Polecam ! wątek zamknięty Super pomocna i miła obsługa, czas realizacji bardzo krótki oraz przystępne...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2016

Przereklamowane wątek zamknięty Firma przereklamowana, nie posiadają okładek na inne prace niż licencjackie,...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Niezadowolona - opinia wątek zamknięty Obsługa nieprofesjonalna, zero zainteresowania potrzebami klienta. Jakość...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Super szybka realizaxja zleceń wątek zamknięty Jestem bardzo zadwolona z szybkiej realizacji zleceń,miła obsługa potrafiąca...
~AN
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

super firma wątek zamknięty Super obsługa, klient traktowany jest najlepiej jak dotychczas mogłam sobie...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Druk ulotek oraz menu wątek zamknięty Obsługa doradza świetnie, czas realizacji EXPRES !:)
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

Solidna firma, godna polecenia! wątek zamknięty Klient jest traktowany bardzo porządnie, zlecenie wykonane bardzo dobrze i co...
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam, korzystam regularnie, nieraz uratowali mi życie usługą "na...
~Waldek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Szybko, konkretnie, tanio i profesjonalnie. wątek zamknięty Polecam punkt. Miła obsługa, a przede wszystkie błyskawiczne wykonanie...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

pieczątki 3 szt wątek zamknięty Świetna obsługa natychmiastowa realizacja, przystępna cena - zadowolony
~Tomaszewski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry