Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
iza - opinia wątek zamknięty Tak, jak pisałam w innym wątku:"W 2008 roku poszłam do laserline usunąc...
~iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

depilacja laserowa wątek zamknięty z depilacji skorzystałam 3krtnie, efekt żaden, więc zmieniam salon...
~OO
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Polecam wątek zamknięty Rzeczywiście na rynku jest tyle urządzeń i gabinetów ,że można się...
~Blondi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

chamstwo wątek zamknięty jestem bardzo nie za dowolona z potraktowania kolejny raz bylam u tej pani...
~hania
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

Bardzo dobrze wątek zamknięty Witam!Skusilam sie na zabieg IPL fotoodmładzanie w tym wlasnie...
~Anita
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2012

Raczej dobrze wątek zamknięty Polecam jedynie depilację laserową z której jestem bardzo zadowolona....
~Kocio
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2012

makijaż wątek zamknięty Byłam półtorej tygodnia temu na makijażu permanentnym i jestem bardzo nie...
~ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 września 2012

bez efektu wątek zamknięty Witam co sie dzieje z laserline nie ma efektu bylam na Tytanie.Jedynie co...
~stała klijetka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

jeśli chodzi o depilację wątek zamknięty to mogę powiedzieć, że bardzo pozytywna jest jakość obsługi, krótki czas...
~m
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

warto przeczytać wątek zamknięty Od kilku lat korzystam z różnych zabiegów w tym gabinecie. Nie mam zastrzeżeń...
~jola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

niestety nie polecam wątek zamknięty byłam dwa razy - gabinet robi fatalne wrażenie, przestarzały wymagający...
nikiwo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam ten gabinet,pełen profesjonalizm oraz korzystne ceny!Jestem...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 października 2011

najlepszy gabinet kosmetyki laserowej w Trojmiescie wątek zamknięty Gabinet na wysokim poziomie,zdecydowanie polecam,pełen...
~klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 października 2011

Rewelacja wątek zamknięty W gabinecie wykonałam zabiegi laserowego usuwania owłosienia i jestem bardzo...
~weronika
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

depilacja laserowaa wątek zamknięty Korzystam z zabiegów z depilacji laserowej - z każdym kolejna wizytą efekt...
~Natalia
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

Polecam wątek zamknięty W gabinecie skorzystałam z zabiegu mikrodermabrazji i jestem ogromnie...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 marca 2010

Laser line - Gdynia wątek zamknięty polecam zabiegi laserem diodowym, który usuwa zbędne włoski!! jestem w...
~klientka z Gdyni
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 marca 2010

Trzeba tu koniecznie zajrzeć!!! wątek zamknięty Skorzystałam z zabiegów promocyjnych na bezinwazyjne schudnięcie. W ciągu...
~Aleksandra G.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 listopada 2009

ile kosztował was ultracontour?? wątek zamknięty Hej dziewczyny:) Powiedzcie mi coś na temat cen w tym salonie. Ile...
amarena21
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lipca 2009

Jestem piękna! wątek zamknięty Dwa miesiące temu skorzystałam z zabiegu - nieoperacyjny lifting , gdyż w...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

23

wątków

do góry