Widok

Laserowa korekcja wady wzroku

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować szkła kontaktowe po prawie 15 latach noszenia....Czy ktoś z Państwa poddał się takiemu zabiegowi i może podzielić się swoją opinią? Gdzie najlepiej w 3mieście i u którego lekarza wykonać taki zabieg? Myślałam o Nowym Wzroku w Gdańsku lub Lagunie w Gdyni. A jeśli nie Trójmiasto to może jakaś polecona placówka w innym mieście?
Pozdrawiam i bardzo dziękuję za podpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłam korektę z 10 lat temu rewelacja pierwszy dzień miałam jakby piasek w oczach ale już normalnie widziałam i tak do dzisiaj polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowy Wzrok w Gdańsku super. Miałam 3 lata temu i wada się nie odnawia, nic się nie dzieje. Zeszli mi do zera z -4. Sam zabieg bezbolesny i trwa chwilę. Potem kilka dni lepiej nie wychodzić na ostre słońce, odpocząć, nie prowadzić auta, nie męczyć wzroku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na początku lipca robię laserową korekcję w Blikpolu metodą Femtolasik. Po zabiegu podzielę się opinią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko ArtLife w Gdańsku, mają świetny sprzęt i rewelacyjnych specjalistów. Miałam robioną tam korekcję 2 miesiące temu, jestem mega zadowolona, zlikwidowali mi do 0.0 z -4.5! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy po korekcji wzroku ma się bardziej suche oczy? Tego się boję najbardziej bo już mam z tym problem, myślałam o korekcie bo waę mam sporą ale obawiam się że nawet nikt mi nie zechce jej zrobić. JAkoś się przygotowaliście przed wizytą ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no musisz przejść kwalifikację. biorą pod uwagę grubość rogówki i takie tam. nawet bardzo duże wady operują. choć z tego co wiem to wtedy jest ryzyko, że nie zejdą do 0, ale np do ćwiartki. Ale przy dużej wadzie to i tak super. Jeśli chodzi o suche oczy to efekt jest taki tylko przez kilka dni po zabiegu. Czuje się taki jakby piasek w oczach i wzrok się męczy. Ale po maxz kilku dniach wszystko zanika :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, czy jeszcze się zastanawiasz nad korekcją, ale samo uczucie suchego oka, to nie problem, szczególnie jeśli się używa soczewek. Ja też miałem suche oko przed zabiegiem, ale zbadali, że jest ok. Trzeba przejść badania i wszystko jasne. Przed korekcją nie można nosić soczewek kontaktowych, a tak to nie ma jakiś wielkich przygotowań. Ja polecam udać się do Sopotu, z tego co wiem najlepsi w trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym się bała lasera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak laserowa korekcja wady wzroku to tylko Blikpol metodą iLasik. Robiłam zabieg na początku lipca i wada z -3,5 skorygowana do 0,0. Komfort widzenia super. Po czterech dniach już wszystko zagojone. Mam do oddania bony zniżkowe o wartości 400 złotych na zabieg w tej klinice ważne do listopada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam czy ma Pani jeszcze te bony? Prosze o wiadomosc na monlet@wo.pl i czy po zabiegu jest ok widzi Pani normalnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

monlet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie miałam jakoś bardzo suchych oczu, dostałam wszystkie preparaty do pielęgnacji w gabinecie, wszystko wygoiło się bez powikłań. A ArtLife jest bardzo dobry na takie przypadki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też bardzo polecam ArtLife
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z mojej strony mogę polecić Blikpol w Sopocie. Moją wadę -7,5 i -9 operowali ponad rok temu. Jest tam kilku lekarzy, ja miałem zabieg u dr Słomińskiej. Myślę, że warto się przejechać na kwalifikację i porozmawiać z lekarzem. Jak wzbudzi Twoje zaufanie, to warto zabieg zrobić, choć pewnie u każdego efekty to sprawa indywidualna. Ja jestem mega zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto poszukać specjalistów trochę dalej od Trójmiasta, dobra jest klinika Spektrum we Wrocławiu, mają świetnych specjalistów, dobre opinie ma dr Ćwirko, można się spróbowac umówić na konsulatacje na nfz, z tego co wiem to terminy nie są aż tak odległe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja robiłam w Łodzi, zdecydowałam się na inne miasto bo tam jest Optegra a to jest dobra i renomowana klinika. No i faktycznie - sam zabieg był przeprowadzony dokładnie i profesjonalnie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

my robilismy u syna w klinice lekarza/okulisty michnowskiego wszystko poszlo dobrze ale wada nie byla jakas dramatyczna prawdopodobnie moj ojciec bedzie umawial sie na zlikwidowanie zacmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam - Pan Doktor Ćwirko ze Spektrum to świetny specjalista, mega fachowiec i cudowny człowiek w jednym! Polecam gorąco. Wyleczył mi syna za co będę wdzięczny do końca życia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja uważam, ze czasem jest warto przejechac iles km żeby miec dobrze przeprowadzoną laserowa korekcję wzroku np. ja wybierma się np do optegry na wizytę kwalifikacyjną i korzystam póki jest promocja za 0 zł Zobaczymy do czego się załapię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja specjalnie na operację jechałam do Warszawy do Vidium Medica , bo zależało mi na tym, żeby laserowa korekcja odbyła się nowoczesną metodą FemtoLASIK vOptimum. Wszystko się udało, dziś moje okulary leżą sobie w szufladzie a ja widzę dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

polecający kliniki z centrum i południa Polski przez przypadek w Trójmieście? :) wstydźcie się, pracownicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w Trójmieście w laserowej korekcji polecana jest Laguna Medical, bo mają najdłuższe doświadczenie w korekcji laserem, słyszałam dużo dobrych opinii wśród znajomych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech, tematy zdrowia to non stop reklama
. A znaczna większość ma powrót wady w krótkim czasie plus dodatkowe konsekwencje. Nikt normalny ,publiczny człowiek, nie wymienia od razu nazwy kliniki . Patologia w wydaniu tych reklam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam, czy ktoś wykonywał ostatnio zabieg laserowej korekcji wzroku w Blikpolu w Sopocie i chciałby mnie polecić? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boję się.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma czego sie bać ;) jak dla mnie najlepsza opcja na pozbycie się wady wzroku. Co do samej metody, to ja zakwalifikowałam sie do lentivu i ten zabieg tez miałam potem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie do Lentivu? ja myślę o Katowicach bo mam najbliżej...i zdaje się ze każda Optegra jest dobra, nie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja miałem w Katowicach w Optegrze korekcję laserową i polecam, klinika jest naprawdę dobra, zabieg robiła mi dr Janiszewska-Bil, ma duże doświadczenie w korekcjach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem po zabiegu laserowej korekcji już kilka miesięcy, miałam wadę -6D i astygmatyzm. Na początku się trochę bałam ale znajoma robiła w Nowym Wzroku w Gdańsku i mi poleciła. Szczerze mogę potwierdzić że nie ma się czego bać i na co czekać, jestem bardzo zadowolona ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańsk nie, ale Warszawa i klinika Libermedic. Jeśli chcesz mieć poprawnie i najlepiej wykonaną laserowa korektę wzroku to tylko tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie polecam Idealny Wzrok w Gdyni!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli trójmiasto to tylko i wyłącznie klinika Idealny Wzrok, w której zabiegi wykonuje dr Adam Trapkowski. Naprawdę warto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli w innym mieście, to mogę polecić klinikę Eyemed w Lublinie :) https://eyemed.pl/laserowa-korekcja-wzroku/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy to jest bolesny zabieg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Miałem korekcję wzroku LASIK na Ukrainie. Cena była znacznie niższa i podoba mi się ich obsługa. Widać, że starają się pomóc, a nie zarobić pieniądze. Pomogli mi i w ciągu zaledwie kilku dni mój wzrok znacznie się poprawił. Byłem zadowolony i nigdy nie żałowałem, że zgodziłem się na operację. To też było przerażające, zwłaszcza podróż do innego kraju w tym celu. Nie byłam pewna, czy wszystko będzie dobrze. Ale byłem w pełni usatysfakcjonowany. Wszystko zorganizowałem za pośrednictwem lokalnej firmy o nazwie uamedtours
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

do góry