Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ada - opinia wątek zamknięty Polecam! Byłam kilka razy na hennie brwi i liftingu rzęs. Efekt- idealne...
~Ada
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie ! Robię rzesy u Pani Taidy już prawie 2 lata, zawsze...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Super fachowy salon. wątek zamknięty Z usług salonu korzystam od kilku lat i jestem zawsze bardzo zadowolona....
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 grudnia 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Przedłużałam rzęsy u Taidy juz kolejny raz i znowu sa cudowne! Taida to...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i drobiazgowe podejście do klienta. Jakość usługi na...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 grudnia 2018

Od lat profesjonalizm na najwyższym poziomie. wątek zamknięty jesli zależy Ci by w miłej atmosferze doświadczyć profesjonalizmu i wyjść...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 grudnia 2018

Zakochacie się w nowych rzęsach! wątek zamknięty Rzadko wystawiam tak dobre opinie, ale w tym przypadku nie ma innej...
~Misia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Przedłużanie rzęs wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie, fenomenalna jakość produktów. Wizyta...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Najlepsze rzęsy w Trójmiescie wątek zamknięty Z salonu Taidy Niklas korzystam już od prawie 5 lat. Fachowo doradzi co...
~Ania L.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry