Laura Romano

Salony mody ślubnej Akcesoria komunijne

Gdynia, gen. Mariusza Zaruskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia wątek zamknięty Pełna profesja! Nic dodaj nic ująć :)
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 stycznia 2020

Polecam!! wątek zamknięty Przemiła obsługa, Przepiękne suknie a co najważniejsze Panie potrafią...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Anna Ł. - opinia wątek zamknięty Był to pierwszy i jedyny salon jaki odwiedziłam w poszukiwaniu mojej sukni...
~Anna Ł.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lipca 2019

Suknia jak z bajki! wątek zamknięty Salon Laura Romano i Panie właścicielki to najlepsze co mogło mnie spotkać...
~Paulina O.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

polecam !!!! wątek zamknięty Cudowny salon! Panie uszyły dla mnie suknię o jakiej marzyłam! Wszystko...
~marlena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam salon Laura Romano! Znalazlam tam wyjątkową suknię. Goscie...
~MM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Świetny salon, lecz jest mały niuans. wątek zamknięty Super salon!! Panie są przemiłe, elastyczne, bardzo się starają. Byłam u Pań...
~anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Genialny salon wątek zamknięty Salon godny polecenia. Panie wykonają dla Was suknię jaką tylko sobie...
~Nat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Najlepszy salon w Trójmieście wątek zamknięty Paniom Właścicielkom należą się wielkie brawa. Piękna suknia za naprawdę...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

salon godny polecenia!! wątek zamknięty Moja sukienka była uszyta w salonie Laura Romano w czerwcu 2017. Panie tam...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Suknia ślubna wątek zamknięty Polecam salon sukni Laura Romano ! Szyłam suknie w 2015 i jestem zadowolona...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Bardzo dobry salon mody ślubnej wątek zamknięty Zdecydowanie mogę polecić salon Laura Romano :) Panie są naprawdę bardzo...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Laura Romano - pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Długo szukałam odpowiedniej, tej jedynej, wymarzonej sukni, która pozwoliłaby...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Zdecydowanie Polecam! wątek zamknięty Piękne suknie w przystępnych cenach. Bardzo mila i pomocna obsluga....
~AD
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Wszytko na 6 wątek zamknięty Byłam w kilku gdyńskich salonach mody ślubnej i wybrałam suknię właśnie z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry