Widok

Łazienka- potrzebna wena i pomysły

Witam,

Uprzejmie proszę o doradzenie w kwestii wykończenia łazienki. Kolory to jasny ciepły beż na ścianach i ciemny brąz na podłodze. Nie mogę się zdecydować ani wymyślić ciekawego dodatku. Może wstawienie na forum rysunków pomoże w zebraniu pomysłów :)

taka łazienka:

image

Uploaded with ImageShack.us

czy taka?

image

Uploaded with ImageShack.us

Ewentualnie w grę wchodzi jakiś pasek w poziomie na ciemnej/jasnej ścianie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beż na scianach ok ale ciemny brąz na podłoge nie pasuje jakieś ciemne dodatki to tak na scianach podaj emeil to przesle zdjęcia z łazienki którą robiliśmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
meganto@gmail.com

Generalnie w kuchni, korytarzu i łazience będzie ta sama ciemna podłoga- ona w rzeczywistości jest jaśniejsza niż ta na projekcie.
Obecnie mam jasną podłogę i mam dość :) każdy włos i paproch widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W całym mieszkaniu mam ciemne podłogi i ten sam problem, co Ty. Widać każdy włos i pyłek. W dużym stopniu zależy to od oświetlenia. Jedynym rozwiązaniem jest uzbrojenie się w cierpliwość... i sprzątanie każdego dnia :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciemne podłogi-już ustalone :) tylko kwestia ścian a najbardziej chodzi o ścianę przy wannie(na przeciwko wejścia jest).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze poszukać kreatywnego wykonawcy remontu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję, za wskazówkę.

Mój wykonawca remontu ma remontować, a nie wykazywać się kreatywnością :) Na kreatywność miał czas i od tego był nasz architekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeszcze zastanawia mnie kwestia fug. Dziś kupujemy kafle i wszystko co do nich potrzebne. Ciemne kafle-ciemne fugi, a do jasnych? Myślałam, żeby ciemne dać, coby brudu nie było widać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brawo za konsekwencję! Od kreatywności był architekt a teraz burza mózgów na forum ustala jak będzie... Jak nie wierzycie 1 fachowcowi (architekt) to uwierzcie przynajmniej wykonawcy, na pewno wiedzą więcej na temat stosowanych materiałów. Proponuję wyłożyć wszystko płytkami w szarobure ciapki i fugę taką samą, "nie będzie wcale się brudziło" całymi latami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukasz pomysłów - obejrzyj prace umieszczone na stronie - http://adamremontuje.blogspot.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciemna ściana przy wannie wygląda dużo lepiej. Nie obraż się, ale cała beżowa łazienka wygląda jak "flaki z olejem"
Pozdrawiam
Bartek
http://www.fresco.gda.pl
502 914 199
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki serdecznie za opinie.

Ściany będą całe beżowe, tak mi się podoba :)

Wanna i podłoga będą ciemne.

Serio, bardzo chciałam dodać jakiś akcent na ścianach, niestety w salonach z płytkami nie było nic co wzbudziłoby moje zainteresowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może dodaj po prostu akcenty kolorystyczne, niekoniecznie na ścianie nad wanną, do brązu i beżu dałabym mocny pomarańcz-ręczniki, dywanik, dozownik do mydła i będzie super :)

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki i zastosuję również w łazience :)

W beżach, brązach będę mieć kuchnie i dodatki pomarańczowe :) lampa, lacobel na całą ścianę, roleta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam na beżowo,a dodatki w brązie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

Jakie schody? - co polecacie (54 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry