Widok

Łazienka

Wesele Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jestem na etapie kupna kafli do lazienki ale nie wiem na jakie sie zdecydowac.
Prosze wklejcie fotki swoich lazienek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja właśnie dzisiaj kupiłam z mężem kafle do naszej łazienki (jesteśmy w trakcie remontu). Kupiliśmy kafle z serii Tajga Tubądzin.
Jeśli nie wiesz jakie kafle wybrać polecam pojechać do Wemy w Gdyni albo Rumi.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brzoskwisia a masz moze fotke kafli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu jest link do tej serii
http://www.tubadzin.pl/flash.php?lang=1#hStrona=kolekcje_szczegoly,hLan=1,hSound=true,hLoop=1,hStrona_sub=lazienkowe,hKolekcje_id=147,hKolekcje_produkt_id=

popatrz sobie na fotki innych kolekcji - może któraś cię zainspiruje ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my niedawno wlasnie skonczylismy remont naszej-moze kogos zainspiruje :):)
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
extra lazienka:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo ładna łazienka :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czarna ladna lazienka gdzie kupowalas kafle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez polecam Wema - maja spory wybor :) Moim marzeniem jest uniwersalna lazienka dziecieca, do ktorej wszystkie kolory dodatkow by pasowaly. Tzn. zebym mogla w przyplywie zlego humoru ;) pojechac do Ikea, kupic dywanik, reczniki i miec wrazenie zupelnie nowej lazienki :) Moze macie jakis pomysl? (Swoja lazienke bedziemy miec kremowa, ale jeszcze nie wybralismy kafelkow, wiec rowniez chetnie obejrze Wasze propozycje).

image

[center]image[/center]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie,ze wam sie podoba:):) Niestety nie pomoge wam bo nie mieszkam w polsce :(:( Pozdrawiam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opoczno :)

image
image
image
image
image
image
image

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
neania ladna lazienka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję :)
mała., ale udało się z niej dużo "wycisnąć" (brakuje jeszcze szafek - może keidyś będą :P)

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marzy mi się tak umiejscowiona wanna
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo taki pokój kąpielowy z kominkiem ...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie zastanawiam sie nad takim wpuszczeniem wanny, tylko nie jestem pewna czy latwo sie wowczas do niej wchodzi / z niej wychodzi. A lazienka na zdjeciu bylaby lepsza gdyby kibelek oddzielic jakas scianka, a nie miec uroczy widok z relaksacyjnej kapieli wprost na kibelek... ;)

image

[center]image[/center]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do waniem wpuszczanych w podloge... dosc mocno utrunione sprzątanie zwlaszcza dla osob z problemami kregoslupa... ale przyznaje ze rowniez bardzo mi sie to podoba....;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
neania i czarna dzieki za wklejenie fotek lazienek dzieki wam mam teraz pomysl na swoja lazienke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez ten temat mnie interesuje wiec up
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam wątek.

Mam pytanie: ile mniej więcej płaciłyście za położenie metra kafelków??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
43 zl za m2
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam wam nowy katalog z castoramy. jest tam kilka rodzaji lazienek pokazanych i do kazdej z nich wyszczegolnione z czego ta lazienka jest zrobiona. mozecie tez sciagnac sobie na www.castorama.pl

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam Tubądzin Majolika ale tylko białe i do tego czerwone cygaro z kolekcji Minimal

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy rozglądaliście się za płytkami może tutaj https://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/tonalite/ ? Bo ja przykładowo upatrzyłam sobie właśnie na tej stronie płytki dla siebie. Mają tam bardzo ładne model i atrakcyjne też ceny. Znajdziecie tam między innymi najładniejsze kolekcje takie jak Exabright, Satin, Silk, Diamante, Examat, Krakle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku jest salon łazienkowy Bokaro, tam widziałam najwięcej fajnych kolekcji płytek, także jak szukacie pomysłów to koniecznie tam zajrzyjcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W łazience mam płytki z ceramiki marconi. Znalazłam je w salonie Bokaro, żadne inne nie wpadły mi w oko, a tu na prawdę mam płytki super jakości. Można tam zaczerpnąć mnóstwo inspiracji bo salon ma piękne aranżacje, nowoczesne kolekcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór to może mają dobry, ale organizację dostaw słabą. Albo my mieliśmy pecha. Zamówiłam prysznic i miała go odebrać samochodem nasza ekipa remontowa. Po telefonie ze sklepu, że prysznic jest już i można odebrać ekipa pojechała i przywiozła. I okazało się , że nie to co trzeba, bo pracownicy Bocaro się pomylili i wydali nie tę paczkę co trzeba. Potem to nam kazano to przywieźć do sklepu i na nic tłumaczenia, że teraz to nie mamy jak im tego odwieźć. W końcu po kłotniach stwierdziłam, że skoro sklep nie chce tego odebrać to ja sobie zostawię, bo pomyłkowo wydalii o wiele droższy model niż my zamawialiśmy. Oj od razu znaleźli sposób jak odebrać od nas paczkę i przywieźć to co trzeba. Uważajcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze to ja tez mam problem z łazienką dosłownie nic w niej nie ma, i nie wiem od czego zacząć szukam wszędzie inspiracji, ale koleżanka pokazała mi ostatnio realizacje projektów https://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-lazienki-online myślicie że warto komuś zlecić projekt łazienki ? Czy jest to jakiś sens?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Produkty do wyposażenia łazienek w Łazienkowe Spa bardzo pomogły nam w znalezieniu i zaprojektowaniu wnętrz łazienki w naszym nowym mieszkaniu. Serdecznie polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie najczęściej szukacie porad odnośnie aranżacji wnętrz? Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką aranżacji łazienki, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/lazienka-bez-prysznica-jaka-wanne-wybrac .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko rzecz gustu, budżetu i warunków lokalnych. W małych łazienkach lepsze są duże kafle. W dużych możesz stawiać na małe wymiary, mozaiki. Warto zadbać o to, by wyposażyć ją także w nowoczesne akcesoria do łazienki. Zerknij u nich https://www.ekspercilazienek.pl/akcesoria-lazienkowe . Bez problemu znajdziesz wszystko co potrzebne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zdecydowanie moge polecic https://skycolor24.pl/panel-szklany-104-lazienka.html bo u mnie sprawdzaja sie naprawde swietnie, robia mega efekt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zwykłe gładkie białe kafelki. Proste, ale praktyczne rozwiązanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem po remoncie łazienki. Trafiłam na bardzo dobrą firmę z polecenia, która przygotowała projekt reagowała na moje wszystkie uwagi. Szybki czas realizacji, a łazienka wygląda przepięknie. Każdy ze znajomych pyta mnie o wykonawcę :D Podrzucam linka: https://jazdzewski.com.pl/salon-lazienek/ Później wstawię zdjęcia jak wrócę od rodziny :) Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszej jakości armaturę do łazienki oferuje Salon Łazienek Almar. Polecam, znajdziesz tam tylko produkty najwyższej klasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie to ciekawe opcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielu ludzi decyduje się na remont generalny łazienki we własnym zakresie. Nie ma się co dziwić ponieważ ceny na rynku dość mocno poszybowały na przestrzeni ostatnich kilku lat. Z drugiej strony to w internecie znajdziemy przecież wiele kompletnych poradników na ten temat. Potrzeba oczywiście trochę umiejętności manualnych, czasu i podstawowy sprzęt (ten możemy wypożyczyć). Wtedy jesteśmy w stanie przeznaczyć o wiele większy budżet na samo wyposażenie czy materiały wykończeniowy. Zobaczcie chociażby kolekcję Tubądzin - https://plytki.pl/kategoria-produktu/tubadzin/ by poznać definicję tego jak prezentuje się nowocześnie urządzona łazienka. Duże formaty płytek na stałe weszły na nasz rynek. Sam montaż jest dzięki nim szybszy, a także możemy przy pomocy minimalnych fug, uzyskać jednolitą ścianę czy podłogę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, jeśli chodzi o płytki to ja swoje wybrałem i kupiłem na https://otownetrze.pl/plytki Płytki dotarły do mnie w całości, wyglądają naprawdę super. Dostałem duży rabat i jestem bardzo zadowolony. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam matowe płytki w ciemnych odcieniach. Żeby osad z wody się na nich nie pojawiał zamów sobie zmiękczacz wody na zmiekczaczewody.com.pl - u mnie sprawdza się rewelacyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli masz ciemne płytki to koniecznie zamontuj sobie zmiękczacz wody Hydro Plus. Zanim to zrobiłam ciągle pozostawał osad na armaturze i płytkach. Od kiedy mam to urządzenie, woda nie zostawia kamienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam aranżacje łazienki oferowane przez firmę Filpol. Oferują modne i praktyczne rozwiązania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry