Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zabiegi na twarz wątek zamknięty Gorąco polecam Salon Le Petite Spa. Pierwszy raz odwiedziłam salon...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Zabieg. wątek zamknięty Wykonałam usługę zagęszczania rzęs....piękny efekt! Pani Patrycja jest...
~Tajemniczy klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Makijaż permanentny oraz rożne zabiegi twarzy wątek zamknięty Serdecznie polecam Le Petit Spa za przemiła obsługę i zadowolenie z usług...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

POLECAM wątek zamknięty Absolutny profesjonalizm, przemiła obsługa, wspaniałe doradztwo. Bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

POLECAM wątek zamknięty Polecam wszystkim salon, robie u pani Patrycji rzesy od 2 lat jestem...
~Ala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Wyjątkowe miejsce! wątek zamknięty Le Petit Spa to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Nieprawdopodobnie miła...
~Gabi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Zdecydowanie tak wątek zamknięty Świetna obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Poprzez dobranie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Profesjonalna obsługa, piękne miejsce na relaks wątek zamknięty Korzystałam z różnych usług w tym salonie - zawsze wychodziłam zadowolona i...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy znajdzie zabieg dla...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Rekomendacja dla Le Petit Spa wątek zamknięty Z przyjemnością wystawiam najlepszą ocenę. Absolutny profesjonalizm, przemiła...
~Lena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Le Petit - moje ulubione miejsce wątek zamknięty Uwielbiam to miejsce.Tu naprawdę mogę się zrelaksować a przy okazji troszkę...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Super, polecam ! wątek zamknięty Długo szukałam salonu,który będzie spełniał moje oczekiwania. W końcu...
~Zosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Nie!!! wątek zamknięty Z usług salonu korzystałam na początku lata był to zabieg makijażu...
~Tina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Polecam wszystkim !!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa! Gorąco polecam Paniom . W Salonie każda klientka czuje...
~ESJB
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Niemożliwe stało się możliwe wątek zamknięty Trafiłam do salonu z polecenia koleżanki, po nieudanych próbach naprawy stanu...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Iza - opinia wątek zamknięty Chodzę do salonu od roku i jestem bardzo zadowolona i nigdy sie nie...
~Iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 października 2014

Polecam każdemu! wątek zamknięty Polecam każdemu! To jest cudowny salon w którym już po wejściu człowiek czuje...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry