Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo Polecam:) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego kursu w Ośrodku Szkolenia...
~sandra
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

Super Pan Wojtek wątek zamknięty Gorąco polecam naukę w Ośrodku Lech,miłą Panią Małgosię,a w szczególności...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 października 2009

Opinia wątek zamknięty Szczerze polecam osk LECH. Podczas całego kursu i załatwiania wszystkich...
~bubuneska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 września 2009

Gorąco polecam wątek zamknięty Miałem okazję wyjeździć dodatkowe godziny. Jeździłem z Panem Lechem i Panem...
~Maciej Juchniewicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

Polecam:-) wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem zarówno wykłady jak i jazdy - ja miałam z panem...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

Szukam Pana Wojtka wątek zamknięty Chodziłam dawno temu do Tego Ośrodka na kurs prawka i było super. Wykłady...
~Ewa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 grudnia 2008

POLECAM !!! wątek zamknięty Posiadam prawo jazdy od 4 miesięcy. W tym czasie przejechałem ponad 4000 km...
~Karol
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 października 2008

Na własne ryzyko dla odważnych. wątek zamknięty Kurs przeprowadzony dość szybko, ale co z tego. Wykłady to kpina polegajaca...
~Anna
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2008

Kuba - opinia wątek zamknięty najlepsza szkola jazdy w miescie instruktorzy bardzo dyspozycyjni przez co...
~Kuba
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 maja 2008

Warto !!!!!! wątek zamknięty Kurs teoretyczny przeprowadzony sprawnie i w dogodnych terminach....
~Kate
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 grudnia 2007

...nie narzekałem... wątek zamknięty Zrobiłem u nich kurs kat .A Wykłady sobie odpuściłem po kilku spotkaniach....
~Pietrek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2007

Lech najlepszy wątek zamknięty Lech jest bardzo dobrym osrodkiem a najlepszym instruktorem Pan Leszek...
~zosia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 marca 2007

Michał wątek zamknięty Niedawno zdałem prawo jazdy oczywiście za pierwszym razem w czasie kursu nie...
~Michał
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 marca 2007

Do beznadzieji wątek zamknięty Kilka rzeczy sie nie zgadza-wyposazenie sali jest zgodne z dz.ustaw,co do...
~LECH ODROBNY
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 lutego 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

14

wątków

do góry