Leclerc - stacja paliw

Stacje benzynowe

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dżoana - opinia Proszę sprawdzić ceny na ważonych produktach , proszę uważać na ceny przy...
~Dżoana
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 kwietnia 2023

Kros - opinia LPG najtańsze, ale moim zdaniem nisko kaloryczny ten gaz. Przejeżdża się...
~Kros
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lutego 2023

Miejscowy - opinia LPG zawsze jest OK Cena dobra LPG normalne
~Miejscowy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 grudnia 2022

Bartosz - opinia wątek zamknięty Nie mam uwag. Paliwo jak to paliwo. Podjeżdżasz - tankujesz - podjeżdżasz do...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

stacja benzynowa przy leclercu-ostrzeżenie dla posiadaczy diesli wątek zamknięty ostrzegam przed tankowaniem na tej stacji-zatankowałem tam olej, i później...
~poirytowany
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

Uwaga na PB95 wątek zamknięty Uwaga na paliwo PB95. Wcześniej tankowałem regularnie na tej stacji i byłem...
~Autor
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Fatalna obsługa klienta wątek zamknięty mimo 2 stanowisk pracuje tylko 1 osoba podjeżdzając od dystrubutora 6 trzeba...
~felicja - niezadowolony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Zatankowałem ON wątek zamknięty zatankowałem wczoraj na tej stacji mam problem z samochodem ledwie żyje i...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Obsługa beznadziejna (uczący się Pan w okularach przedstawiający sie jako Św. Mikołaj). wątek zamknięty Po odstaniu 40 min. pod dystrybutorem z gazem, ze względu na awarię systemu w...
~Grzegorz i Milena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 stycznia 2012

Mirek - opinia wątek zamknięty Pozdrawiam miłą obsługę stacji benzynowej Leclerc i dziękuję za odnalezienie...
~Mirek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 września 2011

moja opinia wątek zamknięty Paliwo bardzo dobre (ON Energy). Zbyt długo przy zwiększonym ruchu trzeba...
~Ania Strzelecka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

polecam! wątek zamknięty Jestem mieszkancem Zakopanego. Tankowałem wczoraj paliwo na stacji Leclerc w...
~Dawid
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Kiepskiej jakości ON wątek zamknięty Tankowałem dwa razy na tej stacji (chciałem zobaczyć czy z niską ceną idzie...
~Janusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2011

Dominik - opinia wątek zamknięty paliwo jak wszędzie. zła organizacja. jedna kasjerka a dwa okienka czynne i...
~Dominik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 lipca 2011

andrzej - opinia wątek zamknięty zła organizacja dojazdu dla klientów dlatego dzieje się tu wolna amerykanka...
~andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lipca 2011

:) wątek zamknięty Dobre paliwo :) wbrew opinii poprzednika moja skoda przejeżdża dużo więcej...
~Rafi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

Woda Zamiast Paliwa wątek zamknięty Zatankowałem tam raz więcej już nie zamierzam, gdy silnik się rozgrzał...
~major321
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry