Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiesława - opinia Jestem zadowolona z doradztwa RIO.
~Wiesława
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2020

lacri - opinia nacięłam się już u jednej pani dr adwokat, tutaj wszystko ok
~lacri
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 września 2020

Marzena. O - opinia Walczyłam o podniesienie i zabezpieczenie alimentów z byłym mężem, który...
~Marzena. O
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lipca 2020

Bartłomiej - opinia Dziękuje całemu zespołowi kancelarii za poprowadzenie mojej sprawy w zakresie...
~Bartłomiej
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lipca 2020

Jozef - opinia Polecam kancelarię - doradztwo prawne na najwyższym poziomie.
~Jozef
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2020

Dorota - opinia Pomoc w walce o opiekę nad dzieckiem, po prostu rewelacyjna kancelaria, gdzie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2020

Paweł - opinia Ja miałem sprawę w sądzie o uregulowanie kontaktów z dzieckiem po rozwodzie i...
~Paweł
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2020

Jozef - opinia Rozwód przeprowadzony fachowo, sprawnie, szybko. Bardzo jestem zadowolony...
~Jozef
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2020

Pola - opinia Doświadczeni prawnicy, którzy prowadzili moja sprawę rozwodową,...
~Pola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 czerwca 2020

Krzysztf - opinia W moim przypadku udało się faktycznie przeprowadzić dla mnie sprawę o rozwód...
~Krzysztf
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2020

Janek - opinia Super pomoc prawna, widać, że tematykę znają faktycznie doskonale i są w...
~Janek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 maja 2020

Kompleksowo i profesjonalnie wątek zamknięty Oferta i obsługa Kancelarii Legal Salutaris prezentuje poziom, którego każdy...
~Joanna Kl
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tę kancelarię Pół roku temu zdecydowałem się potajemnie...
~AdamSz
-

dodano: 11 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam ! Mój rozwód trwał prawie trzy lata . Były mąż znęcał się nade mną i...
~Magdalena
-

dodano: 9 kwietnia 2019

Zadowolony Klient wątek zamknięty Fantastyczna I profesionalna obsługa .Kancelaria naprawde warta...
~Michal
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Trafiłam do tej kancelarii z polecenia mojej znajomej którą reprezentowali w...
~Agnieszka
-

dodano: 15 marca 2017

Polecam bardzo!!!!!! wątek zamknięty Chciałam wyrazić moje serdeczne podziękowanie Panu Mecenasowi Piotrowi Barsow...
~Anna
-

dodano: 14 marca 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Korzystam z ich usług od ponad 6 miesięcy i wiem, że bez ich pomocy i...
~Marlena
-

dodano: 18 października 2016

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Kancelaria godna polecenia.Pełen profesjonalizm,miła atmosfera, znajomość...
~Joanna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Naprawdę dobra kancelaria wątek zamknięty To godna polecenia kancelaria. Wspierają mnie w najważniejszej w moim życiu...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry