Widok

Legoland samolotem krok po kroku.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
proszę o wskazówki i może namiar na stronkę, biuro skąd załatwiać. Znalazłam może i fajną z itaki wycieczkę ale telepanie się w autokarze, jeszcze z dzieckiem nadpobudliwym nie da rady. My musimy max skrócić podróż i najlepiej nie z zorganizowanej grupie z jakimiś tam wycieczkami i zwiedzaniem żeby dostosować tempo itd czyli przelot, dojazd i hotel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś przerobił temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my byliśmy z dzieciakami tylko że autem, ale w miejscowości w której jest Legoland (Billund) jest lotnisko więc możesz sprawdzić w jaki sposób zorganizowane są tam loty i wybrac się indywidualnie (nie z zorganizowaną wycieczką), Hotel też rezerwowałam na własną rękę a bilety wstępu kupowałam na grouponie (nie wiem czy jeszcze sa ale opłacało się). Z dwójką małych dzieci, robiliśmy wszystko we własnym tempie i było super. Zamierzam tam wrócić w przyszłym roku więc na prawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karolina, bo jeszcze rozważamy autem ewentualnie. jaka trasa, i gdzie nocowaliście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My byliśmy z dzieciakami 2 razy, raz samolotem z Berlina i raz samochodem. Zdecydowanie polecam wyjazd samochodem. Z gdańska wyjechaliśmy o 4 rano i już o 15 byliśmy na miejscu z przerwą w niemczech na obiad. Bedac w Billund warto zwiedzić zoo(jakieś pól godziny jazdy) ale bez auta ciężko tam się dostać bo transport publiczny w Danii niestety bylejaki. Spaliśmy w hotelu Zleep koło lotniska, maja tam rodzinne 4 osobowe pokoje. Hotel jakieś 15 - 20 minut spacerkiem do legolandu. nie warto jechać autem pod sam legoland bo tam ciężko zaparkowac. Jakbyś chciala wiedzieć coś więcej pytaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za info, może faktycznie na auto się zdecydujemy ale chyba z noclegiem po drodze jednak, bo to daleko. a orientacyjnie ile kasy na to może pójść?Tak plus minus na rodzinę z dzieckiem? np. Koszt doby w hotelu u nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płaciliśmy ok.200 zł od osoby, nie pamietam czy ze śniadaniem, bo śniadanie nie jest w cenie. Generalnie jedzenie strasznie drogie w Danii i benzyna też, więc warto zatankować jeszxze w niemczech. Bilety do legolandu najtaniej wychodzą dwudniowe. Hotel trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem, bo latem jest duże obłożenie. wyguglaj hotele Billund, są polskie strony, bo są jeszcze domki kempingowe do wynajęcia, chyba bardziej atrakcyjne cenowo niż hotel, ale ja rezerwowałam w lutym, to już nie było miejsc na lipiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Wrocław czy Kraków? Urlop. (10 odpowiedzi)

Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście mieli wybierać...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73 odpowiedzi)

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel

do góry