Widok

Lekarz Reumatolog

Witam, poszukuję dobrego reumatologa prywatnie, ale mającego również kontrakt z NFZ najlepiej na terenie Gdańska. Z góry dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znam z Poznania dobrego ortopedę ale to Ci nie pomoże pewnie ... opowiem chociaż jak było u mnie abyś odrazu nie szedł w agresywne leki tylko szukał na początek metod naturalnych ... nie bede pisać dlaczego bo pewnie to wiesz
U mnie było, najpierw ból w stawach, później doszło strzelanie, kilku roumatologów, wynik roumatoidalny OK, tabletki i zastrzyki przeciwzapalne, podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów wkroczył Metotab, Depomedrol i zastrzyki, coraz większe dawki leków reakcji zero, załamany szukałem pomocy w medycynie naturalnej leki diety (od diety optymalnej która w sumie mi jeszcze bardziej zaszkodziła), po przeczytaniu wielu artykułów to co mi pomogło (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie) ale chorobę można opanować,a na każdego działa co innego) trafiłem na dobrego ortopedę z Poznania doktora Wojciecha Ratajczaka przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej zalecił mi stosowanie olejków CBD a dokładnie olej CBD 5 % decarboxylated , MSM i maść konopna Themrolka extra kupiłem w aptece konopnej w Poznaniu Konopna Farmacja podejrzewam że można zamówić z ich strony https://konopiafarmacja.pl/ także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej byłem tylko na tabletkach przeciwbólowych a teraz wystarczy mi tylko jedna dziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podejrzenie ZZSK i niestety wizyta u reumatologa jest dla mnie priorytetem obecnie, ale dziękuję za pomoc. 6 lat temu zostałam źle zdiagnozowana i dziś ledwo chodzę, tabletki przeciwbólowe to niemal codzienność stąd na pewno sprawdzę Pana poradę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

thermolka extra jest naprawdę bardzo dobra to też mogę polecić ! stosowałam przy rwie kuszowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fizjoterapeutyczna oraz
delikatna rehabilitacja
medyczna w #rfp Gdańsk i Sopot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (148 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

do góry