Widok

Lekarz w sobotę

Czy może ktoś wie gdzie mogłabym pójść w weekend do lekarza ale nie chcę iść na SOR. W Gdańsku. Dzięki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przychodnie z weekendową opieką, jest ich parę w Gdańsku.
Ale najpierw zadzwoń i popytaj, bo nie chcą przyjmować pacjentów z powiedzmy błachostkami. Można odbyć teleporadę i dostać e receptę bez wizyty. Jeśli lekarz uzna, że jednak wizyta jest konieczna w większości przypadków umawiają się konkretnie kto do kogo i o której godzinie.

Jeśli masz objawy grypopochodne to koniecznie najpierw telefon do przychodni, sanepidu czy szpitala zakaźnego. Żebyś przypadkiem nie przyszła taka schorowana na SOR, bo znowu zamkną szpital a lekarze i pielęgniarki pójdą na kwarantannę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

telefonicznie u rodzinnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rodzinny to raczej typowo od poniedziałku do piątku, w weekendy tylko wybrane placówki pracują. No chyba, że akurat należy się właśnie do takiej placówki. Ja np. mam lekarza rodzinnego w zwykłej przychodni, która w weekendy jest zamknięta i jak coś sie pilnego by stało to też muszę poszukać lekarza w innej placówce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Czy rozmiar członka ma znaczenie (16 odpowiedzi)

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ? czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że...

wasze sposoby na zapalenie pęcherza (16 odpowiedzi)

jak sobie radzicie domowymi sposobami z zapaleniem pęcherza? chyba mnie dopadła ta przykra...

Problem z utrzymaniem erekcji (191 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

do góry