Widok

Lekceważące podejście...

Do Pani Doktor próbowalam "dostać się" we wrześniu 2007r....
Dzwoniąc w pierwszej kolejności zapytano mnie z czyjego polecenia zdecydowałam się na tego konkretnego lekarza, a następnie co mi dolega, że nalegam na wizytę u Pani Doktor. Poinformowano mnie o min. 5 miesięcznym okresie oczekiwania nowych pacjentów.
Obiecano oddzwonić z wyprzedzeniem podając termin oczekiwanej wizyty lekarskiej.

Mijają dwa lata i do dziś nie otrzymałam żadnego telefonu w sprawie wizyty lub choćby nawet niemożliwości umówienia się na wizytę do tak rozleklamowanej najwyraźniej tylko i wyłącznie Pani Doktor:/
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: -
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Pankrac omijać z daleka

Przyjmuje w tym samym budynku co dr Muczyńska. We wczesnych tygodniach ciąży spadłam na wadze mimo braku wymiotów i nudności, więc zapytałam dr Pankrac, czym to jest spowodowane. W odpowiedzi usłyszałam: "Jest pani TŁUSTA, to co się pani martwi o spadek wagi, na razie ma z czego spadać". Poza tym niemiła, do zaleconych badań krwi nie raczyła nawet zerknąć przy kolejnej wizycie, a na wszelkie moje pytania odpowiadała w taki sposób i takim tonem, że przestałam pytać. Od dzisiaj szukam nowego lekarza, a szkoda, bo dr Muczyńskiej u której rozpoczęłam leczenie zawdzięczam wiele.
Może takie podejście spowodowane jest tym, że pacjentki czekają tam miesiącami na pierwszą wizytę, i pani dr nie zależy na tym, aby stwarzać taką atmosferę jaka była jeszcze w starym gabinecie przy ul. Rzeczpospolitej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry