LEKCJA Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim ten ośrodek szkolenia kierowców wszystkiego nauczycie się...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Kamil - opinia wątek zamknięty Witam wszystkich :) Wyobraźcie sobie, że 16 lat po zdaniu prawo jazdy, nie...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Daje 7/6 gwiazdek wątek zamknięty Po nauce w tym ośrodku szkolenia kierowców, egzamin państwowy na prawo jazdy...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Zdecydowanie warto wątek zamknięty Prowadzący rzetelny będący oazą spokoju, zadbany sprzęt i bardzo dobra...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy! wątek zamknięty Pan Marek jest najlepszym nauczycielem! Polecam każdemu tą szkołę. Super...
~kursantka :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

Najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty Czekając na odbiór upragnionego prawka chciałabym gorąco polecić wszystkim...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

Serdecznie polecam!! wątek zamknięty Sympatyczny, życzliwy instruktor, który stara poznać się młodego kierowce....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Świetna szkoła! wątek zamknięty Egzamin zdałam za pierwszym razem. Znajomi, którzy uczyli się w innych...
~Kursant
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Super instruktor! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem. Pan Marek nie tylko uczy jak dobrze jeździć, ale...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

Dobry wybór, tak trzymać wątek zamknięty Takie Szkoły trzeba polecać i reklamować. Krótko i na temat... Dzisiaj trudno...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Rzetelnie, uczciwie, profesjonalnie - tak jak w reklamie strony i szkoły. :)...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 grudnia 2011

Rewelacja!!! wątek zamknięty Osrodek bardzo dobry, Pan Marek jest wspanialym instruktorem, baaardzo...
~Weronika Konczakowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

rewelacja wątek zamknięty polecamy wszystkim ten OSK. Pan Marek jest to instruktor od tzw."ciężkich...
~Alicja i Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2011

super szkoła i instruktor wątek zamknięty Ten ośrodek szkoleniowy poleciła mi koleżanka z powodu bardzo szybkiego...
~Irena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

Polecam!!!!! wątek zamknięty Posiadam prawo jazdy już 3 latka i zdałem za pierwszym razem.Trafiłem do tej...
~Adrian
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

Polecam ! wątek zamknięty Prawdziwa szkoła jazdy. -Duże doświadczenie -Pełen profesjonalizm -Polecam...
~Aldona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 października 2010

najlepszy ośrodek w trójmieście! wątek zamknięty Solidne i profesjonalne szkolenie, gorąco polecam! Jestem przekonana, że...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 września 2010

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Szkołę poleciła mi znajoma i się nie zawiodłam. Jestem osobą, która zawsze...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

i plusy i minusy wątek zamknięty Zacznę może od rzeczy najważniejszej: zdałam za pierwszym razem. Poziom...
~A
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 maja 2010

polecam ten ośrodek ;D wątek zamknięty hmm chociaż nie zdałam za pierwszym razem ale to jest nie istotne i wcale...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

29

wątków

do góry