Widok

Lekka nadrzerka??

U ilu lekarzy byłam to każdy z nich ma inną opinię..Głupieje...
Jedni twierdzą , że leczyć (wypalanie, zamrażanie i takie tam)natomiast ostatnio pani ginekolog powiedziała mi ,że jeśli nie rodziłam nie powinnam usuwać!!!
Wasze opinie, jak mówią wasi lekarze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam za błąd NADŻERKA
Ale wstyd..:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam i była od razu wymrażana. Natomiast mojej siostrze powiedziano,że ma nic nie robić,że samo zniknie :/ Nie zniknęła, a potem musiała leczenie odwlec w czasie,bo zaszła w ciążę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie w ciazy lekarze narzekali, ze jak moglam dopuscic do powstania tak duzej nadzerki, po ciazy lekarz stwierdzil ze nie trzeba usuwac, bo jest mala, a w czasie porodu lekarz powiedzial, ze jesli planuje jeszcze dzieci, to mam na razie nic z nia nie robic.
takze tez, co lekarz, to inna opinia - i badz tu madra...
moj problem jest jednak taki, ze w obu ciazach w I trymestrze nadzerka krwawila, co przysparza wiele zmartwien, stresu i obawe o dzidzie.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Racja Caroca:)
I bądz tu mądra...ja w pewnym momenie zgłupiałam i sama już nie nie wiem co robić...
z jednej strony mogłabym zaleczyć a z drugiej strony boję się...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi pani gin. powiedziała żeby usunąć to po I ciąży, inna pani gin. powiedziała to samo, więc zostawiam to w spokoju :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też miałam..zamrozona już ;) nic sie nie dzieje.
ale mi gin powiedział ze jezeli chce zajsc w ciaze to powinnam wyleczyc.
9 maj 2009 :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

do góry