Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brak profesjonalizmu wątek zamknięty Rzęsy posklejane do powiek. Efekt tragiczny zdecydowanie polecam omijać to...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

cudownie wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Czekałam na wizytę u p. Patrycji prawie 2 miesiące. Nie...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

polecam wątek zamknięty Patrycja jest osoba godna polecenia każdemu kto liczy na profesjonalnie...
~magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2015

przepiekne rzesy ! wątek zamknięty Ja przedłużam rzęsy u Pati i jestem bardzo zadowolona. Fakt, to bardzo...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

PIĘKNE RZĘSY wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, rzęsy najlepszej jakości, zawsze doskonale wykonane....
~Paula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Polecam!!!! wątek zamknięty Naprawdę polecam! Pełen profesjonalizm, super wykonanie, miła atmosfera,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Najlepsza! wątek zamknięty Patrycja to najlepsza stylistka rzęs, z której usług dane było mi korzystać w...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Najlepsze rzęsy w Trójmieście wątek zamknięty Rzęsy przedłużam już 6 lat, od ponad 2 lat jestem stałą klientką p. Patrycji....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%,pełen profesjonalizm :)
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Profesjonalizm to podstawa wątek zamknięty Rzęsy u Patrycji są moimi stałym punktem każdego pobytu w Polsce. Odkąd poraz...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

NAJLEPSZA STYLISTKA RZĘS;) wątek zamknięty PROFESJONALISTKA, w każdym tego słowa znaczeniu :) rzęsy najlepszej jakości,...
~Paula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam.REWELACJA.Patrycja jest profesjonalista w każdym calu.rzesy piękne...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

jak rzesy to tylko u Patrycji wątek zamknięty Polecam przedłużanie rzęs u pani Patrycji. Trafiłam na nią przypadkiem,...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Najlepsza stylistka rzęs na Pomorzu wątek zamknięty Polecam usługi wykonywane przez Panią Patrycję :) Rzęsy zawsze się długo...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Zadowolona Klientka wątek zamknięty Pani Patrycja to PROFESJONALISTKA, w każdym tego słowa znaczeniu. Jest osobą...
~Monika M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry