Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
JOAnn - opinia Ciekawe miejsce dla rodzin z dziecmi, alewedług mnie cena nieadekwatna do...
~JOAnn
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 października 2021

Julia - opinia Było super, obsługa bardzo miła. Cena jest bardzo korzystna jeśli patrzeć na...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2021

Agnieszka - opinia Byliśmy w Lipcu w Lemur Parku i bardzo nam się podobało, mało zwierząt w...
~Agnieszka
-

dodano: 26 lipca 2021

Asia - opinia Witam. Dzisiaj odwiedziliśmy ten park pierwszy i ostatni raz . Klepowisko i...
~Asia
-

dodano: 25 lipca 2021

Paulina - opinia Byłam w Lemur Park tydzień temu z rodziną. Mnóstwo ludzi. Za dużo osób...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2020

vvv - opinia Nie polecam. Teren mały, atrakcje mało ciekawe, zwierzęta trzymane w złych...
~vvv
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 maja 2020

Moim zdaniem wątek zamknięty Witam w mojej opinii Lemur Park to zwykła strata pieniędzy i czasu. Teren...
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2019

Fantastyczne miejsce wątek zamknięty Razem z rodziną spędziliśmy tam wspaniały dzień. Dzieci były zachwycone,...
~PC
-

dodano: 19 sierpnia 2019

Jacek i Basia z dziećmi - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca
~Jacek i Basia z dziećmi
-

dodano: 15 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam gorąco..było suuper..
~Mariola
-

dodano: 15 sierpnia 2019

Ciekawa opcja na wypad na weekend wątek zamknięty Widziałam wiele zoo, ale po raz pierwszy miałam możliwość z tak bliska poznać...
~Magda
-

dodano: 24 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Trochę misz-masz atrakcji, ale zabawa jest na cały dzień. Fajny dmuchaniec, w...
~Dagmara
-

dodano: 11 maja 2019

Polecam! wątek zamknięty Ciekawe miejsce, dużo różnorodnych atrakcji. Fajnie, że powstają nowe...
~Justyna
-

dodano: 17 kwietnia 2019

Dobry rodzinny park wątek zamknięty Bardzo fajny rodzinny park a nie kolejna maszyna do zdzierania kasy gdzie...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2018

Wypad na raz wątek zamknięty Fajna piaskownica, kilka fajnych atrakcji, ale ceny nie powalają. Polecam na...
~Mama34
-

dodano: 31 sierpnia 2018

Fajnie wątek zamknięty Ciekawe miejsce. Byliśmy z mężem i 2 dzieci. Fajny pomysł na osadę rycerska,...
~Halinka
-

dodano: 18 sierpnia 2018

Nie polecam. Jestem zawiedziona. wątek zamknięty ie polecam. W dniu dzisiejszym razem z rodziną i przyjaciółmi z Krakowa...
~Magda
-

dodano: 31 lipca 2018

Coś innego wątek zamknięty Byliśmy cały dzień i polecamy, atrakcje dla dużych małych i średnich, totalny...
~Gosia
-

dodano: 13 maja 2018

Numer 1 w Trójmieście wątek zamknięty Strasznie bałam się o organizacje urodzin mojego dziecka, że zostawi się...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2017

Mega atrakcja! wątek zamknięty Zacznę od tego że dziwna kategoria, powinni Państwo być w Parkach rozrywki a...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry