Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ivanna - opinia Po rodzinnym popołudniu spędzonym w Lemur Parku emocje towarzyszyły nam cały...
~Ivanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lipca 2022

Agnieszka i Grzesiu - opinia Dzisiaj odwiedziłam to miejsce i już na wstępie byłam miłe zaskoczona. Pani z...
~Agnieszka i Grzesiu
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Joanna - opinia Super miejsce. Przemiła obsługa. Mile spędzony czas.
~Joanna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2022

Coral - opinia Super miejsce trochę podstarzała infrastruktura w namiocie z arkadami.
~Coral
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2022

Barbara - opinia Lemur Park-to wspaniałe miejsce na wypoczynek dla rodziny z dziećmi. Gorąco...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 czerwca 2022

fajne zwierzaczki - opinia Dzieci się wyszalały. Super wrażenia ze spraceru z przewodnikami, mieliśmy...
~fajne zwierzaczki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 maja 2022

JOAnn - opinia wątek zamknięty Ciekawe miejsce dla rodzin z dziecmi, alewedług mnie cena nieadekwatna do...
~JOAnn
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Było super, obsługa bardzo miła. Cena jest bardzo korzystna jeśli patrzeć na...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Byliśmy w Lipcu w Lemur Parku i bardzo nam się podobało, mało zwierząt w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lipca 2021

Asia - opinia wątek zamknięty Witam. Dzisiaj odwiedziliśmy ten park pierwszy i ostatni raz . Klepowisko i...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lipca 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Byłam w Lemur Park tydzień temu z rodziną. Mnóstwo ludzi. Za dużo osób...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2020

vvv - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Teren mały, atrakcje mało ciekawe, zwierzęta trzymane w złych...
~vvv
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 maja 2020

Moim zdaniem wątek zamknięty Witam w mojej opinii Lemur Park to zwykła strata pieniędzy i czasu. Teren...
~Daniel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2019

Fantastyczne miejsce wątek zamknięty Razem z rodziną spędziliśmy tam wspaniały dzień. Dzieci były zachwycone,...
~PC
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

Jacek i Basia z dziećmi - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca
~Jacek i Basia z dziećmi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam gorąco..było suuper..
~Mariola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2019

Ciekawa opcja na wypad na weekend wątek zamknięty Widziałam wiele zoo, ale po raz pierwszy miałam możliwość z tak bliska poznać...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Trochę misz-masz atrakcji, ale zabawa jest na cały dzień. Fajny dmuchaniec, w...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 maja 2019

Polecam! wątek zamknięty Ciekawe miejsce, dużo różnorodnych atrakcji. Fajnie, że powstają nowe...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Dobry rodzinny park wątek zamknięty Bardzo fajny rodzinny park a nie kolejna maszyna do zdzierania kasy gdzie...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry