Leo

Szkoły językowe

Pruszcz Gdański, Kochanowskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Jestem ogromnie zadowolona z postępów jakich dokonał mój syn dzięki nauce...
~Marzena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

naprawdę polecam wątek zamknięty Nauka na wysokim poziomie, w miłej atmosferze. Wszystko godne polecenia. Dużo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

moja lektorka:) wątek zamknięty Chciałabym bardzo serdecznie pozdrowić moją wspaniałą lektorkę Annę Zaorską!...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

Irena - opinia wątek zamknięty Zajęcia prowadzone przez Panią Jolę to wzór profesjonalizmu, atmosfera...
~Irena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Maniek - opinia wątek zamknięty Właśnie jestem po pierwszym semestrze - spoko szkoła
~Maniek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

POLECAM! wątek zamknięty Co prawda nie mam porównania z innymi ale szkoła naprawdę na wzorowym...
~Krystian
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 marca 2010

Rewelacja !!! wątek zamknięty Wreszcie, trafiłem na szkołę w której kolejne 1,5 h spotkania mija mi...
~Darek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

Świetna szkoła, także dla zapracowanych wątek zamknięty Jestem osobą bardzo zajętą, pracuję, mam dwoje dzieci w młodszych klasach...
~Dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 września 2008

POLECAM wątek zamknięty Nowa szkoła a wprost rewelacyjnie zorganizowana. Kompetentne lektorki....
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 czerwca 2008

JEŚLI SIĘ ZASTANAWIASZ CZY DASZ RADĘ NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA TO LEO ROZWIEJE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI wątek zamknięty Do nauki języka angielskiego podchodziłam już nie pierwszy raz ale dopiero...
~Angelika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 czerwca 2008

thanks LEO wątek zamknięty Szkoła na 5 z plusem. Kompetentne lektorki, zawsze przygotowane na zajęcia,...
~carrot'ka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 czerwca 2008

Rewelacja wątek zamknięty Chodziłem do wielu szkół, ale od kilku lat czułem, że jestem cały czas na tym...
~Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 czerwca 2008

OK wątek zamknięty Dopiero co skończyłem tą szkołę rewelacja polecam tam naprawdę się można...
~ZADOWOLONY
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 czerwca 2008

super wątek zamknięty Szkoła rewelacja. Nauczyciel zawsze przygotowany na lekcje: realizuje...
~De.eM.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 października 2007

Jest dobrze wątek zamknięty Juz jestem po kilku spotkaniach w leo i naprawde rewelka. Widać konkretne,...
~ciupakabra
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 października 2007

Super się zapowiada! wątek zamknięty Super się zapowiada! Centrum LEO dopiero co powstało, ale mają super ofertę,...
~Dawid
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

16

wątków

do góry