Widok

Lepiej pójść sobie gdzieś, gdzie w WC-cie tak nie śmierdzi.

Byłem w tym kinie po raz pierwszy (za namową żony) i prawdopodobnie po raz ostatni.
Żeby sprawdzić repertuar skorzystałem ze strony ww.trojmiasto.pl. Po sprawdzeniu pojechałem z żoną na seans i okazało się, że jest on ponad godzinę później niż wynikało to z informacji na w/w portalu. Gdy zwróciłem na to uwagę panu z obsługi powiedział, że na tym portalu podają godziny z kin warszawskich i nie ma po co tam wchodzić. Gdy zwróciłem mu uwagę, że warto coś z tym zrobić odpowiedział, że to nie jego problem (koleś chowany na Wojewódzkim chyba).
Bilet był droższy niż sugerowała cena podana na w/w postalu - zamiast 17zł było 18 zł.
A poza tym, co najgorsze w toaletach śmierdzi jak w toitoi'u w Dolinie Kościeliskiej. DRAMAT.
Moja ocena
Multikino Gdańsk kategoria: Kina
obsługa: 1
 
repertuar: 4
 
nowości: 3
 
komfort: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Repertuar publikowany na stronach Portalu Trojmiasto.pl jest uaktualniany na bieżąco.
W terminie, o którym pisze opiniodawca, nie stwierdzilismy żadnych rozbieżności pomiędzy informacją publikowaną na stronie Multikina, a tą znajdującą się w naszym serwisie.

Pozdrawiamy
Redakcja Portalu Trojmiastp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w dolinie koscieliskiej nie ma toi toi bo to tpn jest. co najwyzej na parkingu albo schronisku ornak. ale co tam mozna ponarzekac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry