Widok

Lepiej trafić nie można

Mimo, że wszystko już zostało powiedziane w innych komentarzach, powtórzę to jeszcze raz, bo warto.
Teoria z Panem Wojtkiem to ogromna przyjemność i bardzo profesjonalne podejście, jednocześnie z luźną, przyjazną atmosferą. Bardzo ciekawie, zabawnie i ze zwróceniem uwagi na ciekawe, wyjątkowe sytuacje jakie mogą się przytrafić. Gdyby wszystkie zajęcia zawsze były tak prowadzone, chodziłbym na wszystkie wykłady na studiach :)
Z kolei zajęcia praktyczne z Panem Piotrem, najbardziej chyba doświadczonym kierowcą każdej znanej człowiekowi kategorii w tej części kraju, to klasa sama w sobie. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek mógł mnie lepiej przygotować do jazdy samochodem. Tym bardziej, że wplatał w naukę wiele bardzo przydatnych technik nie będących wymaganym standardem podczas nauki. Nie wydaje mi się żeby gdziekolwiek indziej mogło być jeszcze lepiej. Polecam każdemu bez żadnych wątpliwości :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Panie Michale - my też się powtórzymy ;) Właśnie dla doskonałego samopoczucia uczących się u nas osób i sukcesów na drodze - tworzymy przyjazne warunki kursu i bardzo pilnujemy, by zawsze były dobre ;)
Dorośli ludzie musza znać sens poświęcania czasu na naukę - rozumiemy to i szanujemy Wasz czas!
Jeszcze raz dziękujemy za piękną opinię i do zobaczenia na drodze! Pozdrawiamy Zespół go!auto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry