GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Seweryn Majewski - ocena Po zdaniu egzaminu państwowego miesiąc temu, z wdzięcznością wspominam naukę...
~Seweryn Majewski
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 lutego 2024

Izz - ocena Teoria z Panem Wojtkiem to przyjemność: wszystkie zagadnienia przedstawione w...
~Izz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 stycznia 2024

Michał Owsianko - ocena Bardzo polecam szkołę GO Auto, po kursie w tej szkole za pierwszą próbą...
~Michał Owsianko
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

maciej s - ocena Oto moja historia. Mam 34 lata, w wieku 20 lat powiedziałem, że nigdy nie...
~maciej s
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Ola - ocena Bardzo, bardzo polecam jazdy z Panem Radkiem! Świetny czas, przyjemna nauka....
~Ola
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Kristina Shevchenko - ocena GoAuto to wspaniała szkoła, która ma indywidualne podejście do każdego...
~Kristina Shevchenko
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 września 2023

Vera M - opinia Serdecznie polecam tą szkołę jazdy! Dobre przygotowanie teoretyczne przez...
~Vera M
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Vera M - opinia Serdecznie polecam tą szkołę jazdy! Dobre przygotowanie teoretyczne przez...
~Vera M
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Tomasz - opinia Zdałem egzamin za pierwszym razem, więc śmiało mogę polecić tę szkołę jazdy....
~Tomasz
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 2 kwietnia 2023

Olga Majewska - opinia Świetna atmosfera, Pan Wojciech świetnie prowadził teorie po prostu nie dało...
~Olga Majewska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2023

Tytus - opinia Faktycznie ta szkoła była mi pisana. Chyba miałem szczęście. Nie byłem...
~Tytus
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 grudnia 2022

servus - opinia Świetne miejsce. Teoria u Pana Wojtka to złoto, praktyka u Radka tak samo....
~servus
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2022

Natasza - opinia Świetna szkoła! Wykłady z teorii przeprowadzone w miłej atmosferze, Pan...
~Natasza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 grudnia 2022

Grzegorz - opinia Teoria przeprowadzona bardzo fajnie. Instruktor od praktyk uczył w porządku,...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 listopada 2022

Vladyslav - opinia Wszystko było dobrze, skończyłem kurs i zdałem egzaminy za pierwszym razem....
~Vladyslav
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Mikołaj - opinia Po długiej, kilkuletniej przerwie i kilku niezdanych egzaminach, zdecydowałem...
~Mikołaj
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 września 2022

Agnieszka - opinia Świetna szkoła, profesjonalne podejście i miła atmosfera :) Pan Wojtek...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

Julia - opinia Serdecznie polecam! Kursy z Panem Wojciechem odbywały się w bardzo...
~Julia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Stanisław - opinia Go!auto było świetnym wyborem! Zarówno teoria z Panem Wojciechem jak i część...
~Stanisław
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Jakub Sobczuk - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam pana Tomasza Kantorowskiego jako instruktora bardzo dobrze...
~Jakub Sobczuk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry