GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tytus - opinia nowy temat Faktycznie ta szkoła była mi pisana. Chyba miałem szczęście. Nie byłem...
~Tytus
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 grudnia 2022

servus - opinia nowy temat Świetne miejsce. Teoria u Pana Wojtka to złoto, praktyka u Radka tak samo....
~servus
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 grudnia 2022

Natasza - opinia nowy temat Świetna szkoła! Wykłady z teorii przeprowadzone w miłej atmosferze, Pan...
~Natasza
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2022

Grzegorz - opinia nowy temat Teoria przeprowadzona bardzo fajnie. Instruktor od praktyk uczył w porządku,...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 listopada 2022

Vladyslav - opinia Wszystko było dobrze, skończyłem kurs i zdałem egzaminy za pierwszym razem....
~Vladyslav
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Mikołaj - opinia Po długiej, kilkuletniej przerwie i kilku niezdanych egzaminach, zdecydowałem...
~Mikołaj
1

dodano: 30 września 2022

Agnieszka - opinia Świetna szkoła, profesjonalne podejście i miła atmosfera :) Pan Wojtek...
~Agnieszka
1

dodano: 17 października 2022

Julia - opinia Serdecznie polecam! Kursy z Panem Wojciechem odbywały się w bardzo...
~Julia
1

dodano: 20 października 2022

Stanisław - opinia Go!auto było świetnym wyborem! Zarówno teoria z Panem Wojciechem jak i część...
~Stanisław
1

dodano: 24 października 2022

Jakub Sobczuk - opinia Serdecznie polecam pana Tomasza Kantorowskiego jako instruktora bardzo dobrze...
~Jakub Sobczuk
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 lutego 2022

Aryan B. - opinia Gorąco polecam naukę jazdy w szkole go!auto - teoria z panem Wojtkiem zostaje...
~Aryan B.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lutego 2022

Paulina - opinia Cieszę się, że trafiłam do tego OSK na kurs. Pan Wojtek łamie stereotyp, że...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2021

Julia - opinia Bardzo polecam GoAuto! Wykłady prowadzone przez Pana Wojciecha były niezwykle...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 listopada 2021

Edyta - opinia Zaczynając kurs prawa jazdy, po kilku latach czekania na właściwy moment...
~Edyta
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2021

Dominik - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Bardzo dobra szkoła, bo wspaniali nauczyciele :) Poziom...
~Dominik
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2021

Konrad - opinia Świetna forma wykładów, która w bardzo efektywny sposób pozwoliła na...
~Konrad
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2021

Natalia - opinia Bardzo gorąco polecam szkółkę goauto! Pełen profeszjonalizm i super podejście...
~Natalia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Gosia - opinia Dzięki tej szkole zdałam egzamin za pierwszym razem Wykłady z Panem Wojtkiem...
~Gosia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Marek - opinia Poziom nauki części teoretycznej oceniam na bardzo dobry, Pan Wojtek swoim...
~Marek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Kamila - opinia Super szkoła jazdy. Część teoretyczna z Panem Wojciechem jak najbardziej na...
~Kamila
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry