Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowoleni klienci - ocena Polecamy dział kuchni, dziękujemy Panom z w/w działu za nieocenioną pomoc w...
~Zadowoleni klienci
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 września 2023

Ja - opinia wątek zamknięty Bardzo drogo. Nawet mniejsze markety mają taniej.
~Ja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 maja 2021

klient - opinia wątek zamknięty nie polecam nikomu w tym sklepie wykupywać usługi montażu ogrodzenia,...
~klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Leniwa obsługa że aż "żal d..ę ściska" wątek zamknięty Na przykładzie działu z dywanami i wykładzinami. Uprzejmie zapytałem panią...
~Michał Czajkowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2011

O...!!! wątek zamknięty Witam. Chciałby, przestrzec wszystkich przed tym hipermarketem budowlanym....
~Oszukany klient
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2009

żenada wątek zamknięty Od maja toczę wojnę z Marketem w Leroy Merlin Rumia. Obsługa jest tak leniwa...
~justen
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

Dział Sanitarny- "........." wątek zamknięty Chciałem dobrać korek automatyczny do baterii, to najpierw Pani powiedziala...
~dp
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lutego 2010

LM - Gdańsk wątek zamknięty Wszelaki do wyboru asortyment, korzystne ceny, a przede wszystkim fachowa...
~V
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 listopada 2009

Biją konkurencję na głowę wątek zamknięty Całkiem przypadkowo zdarzyło mi się "zabłądzić" do marketu Leroy Merlin....
~erni
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

the best!! wątek zamknięty obsługa miła i fachowa.duży asortyment.
~jarek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 stycznia 2009

Najgorszy ze wszystkich sklepów wątek zamknięty Zwodzenie klientów i brak zainteresowania klientem. Wszystko to jednak...
~Rajan
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

11

wątków

do góry