Leszczynowy Dworek

Sale okolicznościowe

Gdańsk, Leszczynowa 12D

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Martyna - opinia Byłam w tym lokalu na wigilii firmowej, jedzenie pyszne, obsługa elegancko...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2022

Emilia - opinia wątek zamknięty Smaczne jedzenie, Kelnerzy-pełen profesjonalizm, super klimat. Polecam!!!!!
~Emilia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Wspanialy lokal weselny wątek zamknięty Wesele zorganizowane na bardzo wysokim poziomie ,sala piekna ,jedzenie dobre...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Maciej - opinia wątek zamknięty Bardzo niski poziom obsługi. Nastawieni na zadowolenie samych siebie. Szefowa...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Dorota - opinia wątek zamknięty gorąco polecam. Po organizacji własnego wesela jestem bardzo zadowolona....
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

brak organizacji wątek zamknięty lokal położony jest na osiedlu domów jednorodzinnych, hałas, który dochodzi z...
~Justyna
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

Wesele wątek zamknięty Organizowałam tam z mężem wesele, były to ich początki, nie zmienia to faktu,...
~ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

wesele Leszczynowy Dworek wątek zamknięty dziękujemy za organizacje wesela było pięknie , pysznie , z gracją , z miłą...
~martyna,bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Serdecznie Dziękujemy wątek zamknięty Opinia Naszych gości jest jak dla Nas najważniejsza , nikt nie miał żadnych...
~Mariola i Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Serdecznie Dziękuję wątek zamknięty Opinia Naszych gości jest jak dla Nas najważniejsza , nikt nie miał żadnych...
~Mariola i Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Sala godna polecenia! wątek zamknięty Byłam tam na weselu przyjaciółki. Nowo otwarta sala, na prawdę piękna! Bardzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Wesele wrzesień 2014 wątek zamknięty Sala weselna wyróżnia się na tle innych tego typu obiektów w trójmieście....
~A&J
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 listopada 2014

Srednio jak za tą cenę wątek zamknięty W czerwcu robiłam tam chrzciny. Lokal blisko domu i kościoła więc jak dla...
~M.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Super chrzciny wątek zamknięty Bardzo dziękuje przemilym Pamia właścicielka , a wszczegolnosci Pani Iwonie,...
~Julita G
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry