Widok

Leszek

NIE POLECAM pana ŻUCHOWSKIEGO panu brak podejścia i cierpliwości do dzieci,krzyczy i szarpie ..nie wiem kto go tam zatrudnił.
Moje dziecko jest przerażone i do tego pana nie chce już uczęszczać.
Moja ocena
obsługa: 4
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powiem tak: lubie Żuchowskiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pana Żuchowskiego zatrudnia SP nr 40, nie pływalnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze to nie ladnie ale znaczy ze Panskie dziecko nie ma charakteru . Oczywiscie niechce negowac Pani wypowiedzi ale znam osobiscie Pana Zuchowskiego i jest swietnym trenerem i takich sportowcow i trenerow w Polsce jest stanowczo za malo . Zapewne moze miec Pani racje poprostu jest to czlowiek do ktorego musza przychodzic sportowcy z charakterem . Tez uwazam ze nie nadaje sie on do uczenia ludzi ktorym malo zalezy na poprawie swoich umiejtnosci :)

Podrawiam Pana Leszka i dziekuje za pare lat treningow pod Panskim okiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może po prostu ten człowiek nie powinien pracować z dziećmi? Skoro dziecko się go boi to coś jest nie tak... Według mnie takim podejściem do niczego nie nakłoni, wręcz przeciwnie... Ciekawi mnie to kim dla niego jesteś i kiedy chodziłeś na nauki do tego Pana? Jak możesz mówić, że dziecko nie ma charakteru? Skąd wiesz, w jakim jest wieku? Może dopiero uczy się pływać, a ten Pan sprawia, że zaczyna się bać? Może nie ma jeszcze w pełni wykształconego charakteru, bo po prostu się rozwija? Pomyślałeś o tym, hm? Zanim coś napiszesz - pomyśl. Tak dla dobra wszystkich...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry